SPAM

Tu jest miejsce na spamowanie! :)

Reklamy blogów.
Informacje o nowych częściach opowiadań, imaginach.
I jakiekolwiek informacje zostawiajcie tutaj.

Możecie być pewni, że tam zajrzymy. :)

Pozdrawiamy,
Natalia i Marta

173 komentarze:

 1. (SPAM)Czwarty rozdział już jest!
  http://julus-world.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś miła i uczynna, teraz zamknięta w sobie i nieczuła...
  Wszystko zmieniło się przez jedno wydarzenie, przez jedną osobę..
  Czy dziewczynie uda się przezwyciężyć przeciwności losu, a może jeszcze bardziej zapadnie się w środku?
  Może zaczną się nowe problemy.. ale w takim razie czy uda się je przezwyciężyć?
  Lecz może nowe znajomości, nowi przyjaciele pomogą zapomnieć o tym co się wydarzyło? A jeśli tylko pogorszą sytuację?
  Jej historia nie jest łatwa.. ale prawdziwe kłopoty mogą się dopiero się zacząć..

  Wydawało się że jednak będzie dobrze, że już jest dobrze.. niestety, zawsze może być gorzej...

  Poznaj niesamowitą historię:
  http://story-from-my-dreams.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. To nie jest kolejna cukierkowa opowieść o idealnej miłości i słodkich 1D. To opis REALNEGO życia gwiazdy pod postacią dziennika Harry'ego Stylesa.
  http://pogranicze-w-ogniu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. [SPAM]
  Sue Cherry, Polska z wielką tajemnica. Tylko nieliczni wiedzą co wydarzyło się przed rokiem. Mało mówi o rodzinie, w jej myślach ciągle gości On. Kiedyś żyła pełnią życia, teraz boi się obejrzeć za siebie. Wielki potencjał w tak młodym ciele.
  Vic Wesley przyjaciółka Sue. Kiedy dowiedziała się od niej, że mogą przeprowadzić się do Londynu nie wahała się ani chwili. Wiedziała, że to może pomóc Sue. Ma wielkie ambicje, ale jest boi się zawalczyć o nie. Uwielbia imprezować, długo spać i być niezależna, ktoś by powiedział "nieodpowiedzialna gówniara", bardzo się myli. Czuje się odpowiedzialna za przyjaciół.
  Chcesz wiedzieć jak dalej się potoczą losy Vic i Sue? Czy w końcu uporają się z przeszłością?
  Zajrzyj: http://vicadntrisia-onedirections.blogspot.com/

  Bardzo proszę o zostawianie swojej szczerej opinii o opowiadaniu <3

  OdpowiedzUsuń
 5. |SPAM|
  Jest to historia chłopców z One Directin, których spotyka coś niewytłumaczalnego.
  Jest to historia czarnowłosej Paris, która wie więcej niż przypuszcza.
  Jest to historia Alany, która cudem przeżyła.
  Jest to historia ich wszystkich, których los już dawno naznaczył mianem „tych niezwykłych”.
  Serdecznie zapraszam Cię na czwarty rozdział mojego opowiadania. Mam nadzieje, że Ci się spodoba i szczerze go skomentujesz. love-magic-mistakes.blogspot.com
  Przepraszam za spam, mam nadziej, że cię nim nie zniechęciłam♥

  OdpowiedzUsuń
 6. Historia która tak naprawdę dziać się nie powinna... Rose na wyjeździe poznaje Louisa. Miłość ich kwitnie, ale nie za nic. Więź przeszłości stwarza problemy. Błąd który popełniła może przypłacić czymś gorszym niż śmierć...
  Zapraszam na prolog ;D http://bond-blood.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. www.catsbooksandally.blogspot.com

  [FRAGMENT]
  "Co tam nagi brzuch i w górę połatany ciuch
  Czuję ten wiatru pęd, aż głowa odpada"

  Bardzo dobrze pamiętam, te pierwsze miesiące od naszego poznania. Dosyć szybko zrozumieliśmy co nas łączy, dlatego też zaledwie miesiąc później zostaliśmy parą. Zabrał mnie wtedy na Wyspy Kanaryjskie. Na lotnisku zgubili nasze walizki i przez dwa tygodnie chodziliśmy w podkoszulkach pranych co noc, na zmianę ze strojem kąpielowym, w pośpiechu wetkniętym do torby, na chwilę przed wyjazdem.
  Pewnego wieczoru, Liam tak się rozpędził, że rozdarł moją koszulkę na pół. A następnie cerował go, do drugiej w nocy.
  Wyszło ... awangardowo.
  Nigdy nie było lepiej niż wtedy. W tych poszarpanych t-shirtach, przy zachodzącym słońcu, w czerwonym kabriolecie albo na łaciatym kocu nad oceanem. Lepiej niż na filmach, beztrosko, tak jakby świat poza nami nie istniał.
  Zawsze kiedy do swoich przemyśleń wplatam słowo "świat" mam wrażenie, że brzmi to trochę naciąganie. Ale tak naprawdę było. Nigdy nie czułam się tak wolna, nigdy nie nosiłam z takim upodobaniem jednej bluzki i nigdy nie tęskniłam tak za jakimś czasem.

  OdpowiedzUsuń
 8. "- Najlepsi przyjaciele, nawet po największych porażkach, zawsze zostają najlepszymi przyjaciółmi, Ness. - i zniknął. Nie było go już. Te słowa nie dawały mi spać przez następny tydzień. Cały czas siedziały w mojej głowie. Znienawidziłam go jeszcze bardziej, ale co z tego. Od tamtej pory minęły dwa lata. Nie widziałam go ani razu przez cały ten czas."

  http://take-me-to-the-place-i-love-please.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. ZAPRASZAM http://differentworld-leahand1d.blogspot.com/ :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Chciałabym Cię zaprosić na mojego bloga, oczywiście do niczego nie zmuszam, ale jakbyś miała ochotę to byłoby mi bardzo miło: http://sensitive-loving-nasty.blogspot.com/
  Historia o trzech najlepszych przyjaciółkach o zupełnie innych charakterach i z trzech różnych światów. Pewnego dnia poznają pięciu chłopaków, którzy ich życie. Sprawy z przeszłości, kłody jakie napotykają na swojej drodze do szczęścia i inne problemy z jakimi muszą się uporać. Czy coś jeszcze przeszkodzi im w drodze do szczęścia? Czy będę w stanie uporać się ze wszystkim tym, co złe na ich drodze?
  Pozdrawiam i przepraszam za spam xx

  OdpowiedzUsuń
 11. Życie szesnastoletniej Elodie Mercer zmienia się raz na zawsze w dniu, w którym do jej domu trafia pewien dziwny, cuchnący kundel. W rzeczywistości Woody jest ostatnim z wilkenów - istot, które, jak sądzono, istnieją tylko w baśniach. Wkrótce potem Elodie dowiaduje się, że Woody uciekł ze ściśle tajnej placówki badawczej i poszukuje go kilku naprawdę złych ludzi...

  Serdecznie zapraszam Cię do zagłębienia się w niezwykłej przygodzie, która, miejmy nadzieję, zaciekawi Cię i wciągnie :)
  [http://dreams-are-renewable.blogspot.com/]

  OdpowiedzUsuń
 12. Chciałabym , Cię zaprosić na 18 rozdział..Kawałek rozdziału :
  Stałam tam nadal i patrzyłam na mahoniowe drzwi, w których zniknął chłopak o zielonych oczach i burzy loków. Dwa słowa , osiem liter i jedno złamane serce . Przed chwilą wszystko było dobrze , jednak cała magia prysnęła jak bańka mydlana .Teraz zaczynam od nowa , z myślą że już nie poczuje smaku jego malinowych ust ,nie prze jadę po jego brązowych włosach i nie poczuje jego zapachu perfum .Mimo ,że cholernie mnie zraniłeś nadal twoje imię wciąż rozchodzi się w moich żyłach i tęsknie za Tobą z każdym, kolejnym uderzeniem serca. Mogę napisać jakąś dobijającą piosenkę i upić się, może wtedy wszystko ewentualnie by przeszło .Jednak nie mogę tego zrobić.Twoje słowa , zraniły mnie jak noże wycelowane w moje serce .Później przyszła Emily , starała się pocieszyć mnie i powiedziała mi, że byłeś po prostu jednym z rozdziałów w książce mojego życia. Myślę, że się myliła, myślę, że byłeś całą przeklęta książką, którą Bóg dla mnie napisał. Może kiedyś nawet będę się z tego śmiać , jednak nie dziś .Czas pokaże...

  OdpowiedzUsuń
 13. Heej!
  Zapraszam Cię na moje dwa opowiadania o 1D, obiecuję że czytając je znajdziesz wszystko co jest możliwe, a mianowicie miłość, nienawiść, pożądanie, rozpacz, łzy, smutek..
  Serdecznie zapraszam:

  http://dopokibede.blogspot.com/ - Mitchie mieszkająca w Bradford straciła rodziców, przyjaciół i babcię. Co dalej z nią się stanie? Zaopiekuje się nią młody wujek, zamieszka z jego przyjaciółmi. Jeden z nich okaże się jej byłym. Mitchie ma problemy z samą sobą, tylko jedna osoba potrafi jej pomóc, jej były.. Czy nauczy się żyć bez niego czy ponownie z nim?


  http://iloovecreation.blogspot.com/ - Megan chodzi do normalnej szkoły, ma swoją ''elitę' jednak w szkole jest jeszcze jedna grupa popularnych, ale tylko jeden z nich pragnie się z nią zaprzyjaźnić, pozostali chcą się tylko do niej zbliżyć w innym celu. Zakładają się kto pierwszy ją zdobędzie, tylko Niall nie bierze w tym wszystkim udziału. Niestety Louis powiedział Megan co innego, ona zbliża się do Zayn'a. Komu uwierzy?

  ZAPRASZAM DO CZYTANIA! ;D

  OdpowiedzUsuń
 14. 16-letni Will dobrze się uczy, jest lubiany w szkole i ma zafundowane miejsce w collage'u. Jednak szary Londyn, gdzie życie toczy się szybko, przytłacza go.
  Od pewnego czasu śnią mu się dziwne rzeczy, niestety zaraz po przebudzeniu zapomina o czym śnił.
  Czy wypadek to zmieni?
  Co się będzie dziać w jego umyśle?
  Czy... czy on kiedykolwiek stamtąd wróci?

  http://liverfrees.blogspot.com/

  Serdecznie zapraszam ! :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Krótka recenzja :
  Opowiadanie jest o , dziewczynie która boi się występować , ale wkrótce spotyka gwiazdę w jej wieku , który jest uwielbiany przez wiele milionów nastolatek , ale nie przez nią . On pozna ją dzięki temu że jej mama jest największą piosenkarką o którą zabijają się producenci . I właśnie będą nagrywać razem płytę . Wszystkie dziewczyny które ją nie lubiły , przezywały będą chcieli się dostać do niego , ale ona sobie nie pozwoli żeby one nią manipulowały .. :DD Mam nadzieje że cię recenzja zainteresowała i będziesz komentować mojego bloga i go zaobserwujesz / http://price-of-glory.blogspot.com
  Pozdrawiam

  + Miała chłopaka który ją zgwałcił i jest dilerem . Jej koszmar z przed laty powraca gdy go zobaczyła .

  OdpowiedzUsuń
 16. SPAMIK

  '' Na krótką chwilę zatrzymamy czas,
  nic nie jest ważne - tylko Ty i Ja,
  nie wiem, kim jesteś, lecz wiem, czego chcę.
  Będziesz moim początkiem, przebudzeniem i snem.''

  ZAPRASZAM PIĘKNIE NA http://ukryta--milosc.blogspot.com/ GDZIE POJAWIŁ SIĘ JUŻ PROLOG :)
  Proszę o szczerą opinię i zachęcam do czytania! Jeżeli Ci się spodoba, zaobserwuj :>

  OdpowiedzUsuń
 17. Zapraszam na drugi rozdział na http://niallerxx3.blogspot.com/ ! Jeśli opowiadanie zaciekawiło cię, zaobserwuj!

  Pozdrawiam, Nialler <3

  OdpowiedzUsuń
 18. zapraszam na pierwszy rozdział na moim blogu :D
  i-will-always-be-next-to-you.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 19. Hej. Zapraszam na mojego bloga z opowiadaniem o One Direction, które różni się nieco od pozostałych.
  zycie-to-pieklo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 20. cześć:)
  mam nadzieję, że mój spam (którego jestem świadoma), Cię nie urazi. jak każda osoba prowadząca bloga chcę by ktoś się nim zainteresował i wyraził szczerą opinię na jego temat.
  SECRETS OF HUMAN
  "
  Los Angeles nazywane jest Miastem Aniołów. I nie bez powodu...
  Alison i Amanda to dwie najlepsze przyjaciółki, które od najmłodszych lat zawsze spędzały czas razem. Były dla siebie jak siostry.
  Pewnego wieczoru ich życie zaczyna ulegać zmianom. Powoli najgorsze tajemnice wychodzą na jaw i zaczynają komplikować życie cheerleaderek.
  Nie wszyscy są tymi za kogo się podają. Jedni są źli i pragną zemsty. Inni chcą je chronić i uświadomić je tym kim są. Niestety nie wszystkim się to podoba.
  Zaczyna się walka o życie. Nie tylko o własne, gdyż wszyscy są w niebezpieczeństwie. Trzeba zdecydować: dobro czy zło? Każdy błąd może spowodować kolejną śmierć. Tylko nieliczni wyjdą z tego cało.
  Kto wygra? Alison? Amanda? Czy może oni? "
  jeśli fabuła cię zainteresowała to zapraszam do odwiedzenia naszego bloga ---> http://secrets-of-human.blogspot.com/
  jeśli jednak mój spam Cię zdenerwował to wystarczy, że go usuniesz :)
  bardzo przepraszam jeśli w jakiś sposób Cię uraziłam
  Alison ♥

  OdpowiedzUsuń
 21. [SPAM]
  zapraszamy na prolog, który przed chwilą pojawił się na blogu http://sensitive-difficult-and-closed.blogspot.com/ ~ Tori . ♥

  OdpowiedzUsuń
 22. Dwie nastolatki żyjące w skrajnej rozpuście. Mieszkanki Las Vegas korzystające w pełni z uroków tego miasta. Alkohol, seks i wieczna zabawa.
  http://blaise-georgia.blogspot.com/
  Zapraszamy! :))

  OdpowiedzUsuń
 23. [SPAM]
  Julia od dziecka mieszkała w Polsce. Od kiedy skończyła 18 lat wyjechała-a raczej uciekła-z kraju do Londynu szukać tam szczęścia i pracy. Pytanie dlaczego uciekła? Po śmierci jej matki ojciec zaczął ją gnębić i znęcać się na nią. Dziewczyna nie wytrzymała psychicznie i wyjechała. Pewnego dnia spotyka Liam'a w starej kamienicy. Gdy chłopak zapoznaje Julię z resztą zespołu okazuje się, że znajduje ona też świetny kontakt z innymi członkami zespołu. Z kim? Który z nich zdobędzie jej serce? Czy ojciec Julii kiedykolwiek ją odnajdzie? A jeśli tak to jakie niebezpieczeństwo grozi dziewczynie?
  Jeśli Cię ciekawi to wpadnij i zostaw coś po sobie np. komentarz lub zaobserwuj.
  Zapraszam cieplutko i dziękuję za uwagę.

  http://takemetotheendoftheworld-onedirection.blogspot.com/

  Caroline♥

  OdpowiedzUsuń
 24. "Placówka Concord College to szkoła z internatem, do której są z chęcią zapisywani uczniowie. To w niej każdy młody człowiek poznaje najważniejsze wartości międzyludzkie, odkrywa swoją przyszłość oraz wzbogaca swój poziom inteligencji. Czy Jamie Holat, zbuntowana nastolatka znajdzie siebie na tej uczelni? Czy Allie Collins, Harry Styles, Zayn Malik, Niall Horan, Louis Tomlinson, Liam Payne, Eleanor Calder, Danielle Peazer, przyjaciele, którzy znają się od lat pomogą zrozumieć nowej uczennicy, że rodzice wysyłając ją tu chcieli tylko jej dobra? Czy miłość oraz przyjaźń się pojawiająca przetrwa już na zawsze? Czy nastolatkowie będą woleli wybrać dobro, czy może jednak zło? I czy na pewno wszystko się ułoży?"
  Tego dowiesz się czytając http://life-are-moments.blogspot.com/
  Z góry chciałam przeprosić cię za spam, jednak dopiero zaczynamy prowadzić naszego bloga i chciałybyśmy się jakoś wybić. Mam nadzieję, że zrozumiesz, w końcu sama kiedyś zaczynałaś :)
  Serdecznie pozdrawiam, Allie ♥

  OdpowiedzUsuń
 25. Zapraszam na nowy rozdział. Mile widziany komentarz :)
  http://uzaleznienie-27.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. Hej :) Zapraszam na nowego bloga xdd.
  http://you-and-i-lizzy.blogspot.com/
  Życie dziewiętnastoletniej Lizzy zmienia się diametralnie, kiedy dziewczyna pomaga przyjaciółce spełnić jej marzenie : poznać jej największych Idoli. Lizzy, chcąc zrobić nie fortunne zdjęcie jej idolom, starając się zabłysnąć w świecie show-biznesu, daje się przyłapać. Poznaje razem ze swoją przyjaciółką, jej idoli, mając za zadanie się wytłumaczyć. Ta jednak, mówi co myśli i nie ma najmniejszego zamiaru ich przeprosić. Ulubieńcy jej przyjaciółki są pod wrażeniem jej temperamentu i charakteru, więc proponują jej ofertę nie do odrzucenia. Jaką decyzję podejmie Lizzy ? Czy wyjdzie jej to na dobre ? Czy zazna smaku sławy, o czym marzyła od dziecka? Czy pozna smak prawdziwej miłości ? Czy jej sekrety skrywane przed światem, wyjdą na jaw ?
  Serdecznie zapraszam xxx
  Isiia.

  OdpowiedzUsuń
 27. Historia trzech dziewczyn. Jacquelin ma nieciekawą przeszłość, ale za wszelką cenę chce sprawić aby dostrzegano w niej człowieka jakim jest, a nie jakim była. Czy przeszłość może wpływać na przyszłość? Alexandra to typowa, zagubiona nastolatka z nałogiem. Silnie uzależniona od kokainy próbuje walczyć z nałogiem, ale zamiast tego coraz bardziej rujnuje sobie życie. Cosette jest postrzegana jako nieudacznik, uciekła z domu, rzuciła szkołę i pracuje jako kelnerka w podrzędnym barze, co odróżnia ją od wielu tysięcy osób o podobnym życiorysie? Marzenia. Chce wiele osiągnąć, chce pokazać, że stać ją na wiele, wiele więcej.

  Zachęcam do czytania i komentowania!
  http://probujacbycsoba.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. hej :)
  dawno u mnie nie byłaś xD nie no, jak chcesz to wpadnij na ósemkę :D
  http://a-little-of-the-good-life.blogspot.com/
  Pozdrawiam i bardzo przepraszam za spam. :)

  OdpowiedzUsuń
 29. Z góry przepraszam za spam.
  Cześć :) Chciałam zaprosić na naszego bloga http://life-are-moments.blogspot.com/ gdzie pojawił się 3 rozdział z perspektywy Allie. Liczę na Ciebie i jeśli ciekawią cię losy głównych bohaterek to zachęcam do komentowania i dodawania się do obserwatorów.
  Pozdrawiam, Allie ♥

  OdpowiedzUsuń
 30. Wyobrażałaś sobie kiedyś piknik z One Direction w środku zimy? Na taki wybiera się Ally. Czym zaskoczą ją chłopcy? Zobaczysz czytając 2 rozdział na http://nevergiveupwithhappiness.blogspot.com/
  przepraszam za spam. pozdrawiam, Ola ♥

  OdpowiedzUsuń
 31. Na www.be-with-me-baby.blogspot.com pojawił się 5 rozdział. Serdecznie zapraszam i liczę na szczerą opinie. Pozdrawiam Eve;*

  OdpowiedzUsuń


 32. [ SPAM ]

  Serdecznie zapraszam na drugi rozdział swojego nowego opowiadania.

  http://righttroughthenight.blogspot.com/


  Pozdrawiam <3


  OdpowiedzUsuń
 33. http://neversayneveruntilyoutry.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. Witaj! Chciałabym Was bardzo gorąco zaprosić na mojego bloga z opowiadaniem ;) Oto link do niego: tobewithyounathan.blogspot.com nie jest to historia w roli głównej związana z 1D, lecz z The Wanted. aczkolwiek nie wykluczone, że w przyszłości pojawi się 5 tych chłopców. ;) Nie będę mówić że jest to cudowne opowiadanie, bo nie mnie to oceniać, zrobicie to sama
  r jeśli tylko będziecie miały ochotę wpaść. Na co szczerze mówiąc liczę, bo potrzebuję opini związanej z moją twórczością zarówno pozytywnej jak i negatywnej ;) Jeszcze raz zapraszam na bloga tobewithyounathan.blogspot.com myślę że nie pożałujecie jeśli go odwiedzicie. ;P Liczę na was :*

  Pozdrawiam, Patt.

  OdpowiedzUsuń
 35. "Mój wzrok mimowolnie skierował się na drugą stronę ulicy, gdzie siedziała drobna szatynka z dużą walizką przy boku. W prawdzie była dość normalna, niczym nie wyróżniająca się, ale coś sprawiało, że gdy na nią patrzyłem dało się odczuć jakąś specyficzność i wyjątkowość. Była na prawdę piękna."

  Zapraszam na http://loveispleasure.blogspot.com gdzie pojawił się Rozdział 2.'The longer I stand here the louder the silence is, so I talk to the shadows hoping that you might be listening.'

  Z góry przepraszam za spam!
  buzi :*

  OdpowiedzUsuń
 36. Zapraszam na 9 rozdział pt: "Pierwszy Września".
  http://w-milosci-kazdy-krok-ma-znaczenie.blogspot.com/

  Pozdrawiam;*

  OdpowiedzUsuń
 37. Cześć ! :D Nie dawno założyłem sobie bloga, jest to mój pierwszy blog i w ogóle opowiadanie więc... byłbym wdzięczny gdybyś wyraziła się na temat tego jak piszę :D Byłoby miło... ale nie zmuszam <3
  Pozdrawiam Erik xx

  http://despite-all-dead.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 38. Hej! :3
  Zapraszam na mojego bloga o One Direction, który różni się nieco od innych (przynajmniej tak mi się wydaję)
  zycie-to-pieklo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 39. Serdecznie zapraszam, na nowe całkiem inne opowiadanie o miłości, muzyce, przyjaźni i rozczarowaniach jakie niosą za sobą niektóre postępowania. Jeżeli chcesz dokładniej zapoznać się z treścią to zapraszam na http://i-you-and-our-love.blogspot.com/ na prolog. Zachęcam również do komentowania i wyrażania szczerej opinii. Pozdrawiam i przepraszam na spam :)

  http://i-you-and-our-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 40. [SPAM]
  Alison dziewiętnastoletnia dziewczyna miała wszystko co chciała. Chłopaka, normalną rodzinę, przyjaciółki. Pewnego dnia traci wszystko i przenosi się w czasie do XVIII w. Londynu. Co spotka dziewczynę? Czy wróci do teraźniejszości, czy zostanie już tam na zawsze? Jakie zagadki kryje w sobie zamek, w którym przez najbliższy czas będzie przebywać Alison? Dowiesz się tego czytając "Powrót do Przyszłości".
  Serdecznie zapraszam.
  Mam nadzieję, że zaciekawi Cię i zostaniesz na dłużej.
  Liczę na twoją opinię.
  Całuję, Caroline xx
  http://powrot-do-przyszlosci-1d-poland.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 41. http://believedreamforever.blogspot.com/ Emily dowiaduje się, że jej rodzina nie jest wcale prawdziwa . Próbuje odnaleźć swoją prawdziwą rodzinę . W końcu odkrywa, że jest spokrewniona z jednym chłopakiem, który jest członkiem sławnego boysband'u . Zapraszam . ♥

  OdpowiedzUsuń
 42. Serdecznie zapraszam cię na mojego bloga poświęconemu opowiadaniu.
  Przyszłość, Ziemia zatrzymuje się. Świat zostaje podzielony na dwie Strefy: Jasną i Ciemną. Władze Strefy Ciemnej nie obchodzi los obywateli, muszą oni walczyć o każdą sekundę swojego życia. Jak poradzi sobie z tym Hope, dziewczyna, która czuje się najbardziej odpowiedzialna za swoją rodzinę?
  www.oddzieleni.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 43. Co może uczynić człowiek, gdy pokocha nieodpowiednią osobę?

  Gdy przeznaczenie zechce zesłać nań zupełnie inny los?

  W końcu, to ono rozdaje karty. Jednak, czy człowiek zdeterminowany nie walczyłby? Czy Ty byś zawalczyła?

  Shakespeare mawiał, iż należy mówić szeptem, jeśli mówi się o miłości.

  Pozwól, że zaproszę Cię na początek opowiadania o tym, co najważniejsze, co kieruje naszym życiem, wpycha w schematy i unicestwia. I pozwól, że opowiem Ci tę historię szeptem.


  http://vinnere.blogspot.com/

  Pozdrawiam i przepraszam za SPAM.

  OdpowiedzUsuń
 44. Nie wiem jak to opisać więc powiem,a raczej poproszę.Wejdzie na bloga .Zapraszam.XD.

  http://forever-love-and-one-direction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 45. hej, zapraszam na naszego nowego bloga - life-is-a-trap.blogspot.com, gdzie pojawił się prolog. mam nadzieję, że opowiadanie ci się spodoba, wyrazisz szczerą opinię i zaobserwujesz xx - amy

  OdpowiedzUsuń
 46. 'Nie chciałam na niego patrzeć, nie chciałam już więcej żałować. Jednak on postanowił, że nie pozwoli mi zapomnieć. Zaplanował, że wspomnienie tamtej nocy, będzie mnie prześladowało za każdym razem, kiedy na niego spojrzę, kiedy usłyszę jego głos.'
  zapraszam na 9 rozdział na http://could-freeze-this-moment-in-a-frame.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 47. Spam
  "Osiemnastoletnia Carly nie jest zwykłą dziewczyną.Od dziecka jest szkolona,aby złapać złodziei zanim zacznę planować napad.Musi robić misje przez które może zginąć.
  Jest szpiegiem,ochroniarzem,policjantką.Młodą agentką.
  Lecz,jedno spotkanie.Dla nich przypadkowe,dla niej kolejne zadanie.
  Wtopić się w tłum,aby zaatakować w odpowiedniej chwili.
  Musi chronić sławny zespół,o którym nie ma pojęcia.
  Jak sobie poradzi?Zginie aby ratować gwiazdy popu ?
  Zaczyna łamać zasady.Osoby które były dla niej jak cień stają się ważne.
  Co będzie dalej?
  Przeczytaj"
  http://9bittersweet9.blogspot.com/
  Przepraszam za spam,oraz zapraszam do zaobserwowania a także napisania swojej opinii na temat opowiadania.Pozdrawiam~Carly

  OdpowiedzUsuń
 48. One Direction i Linkin Park, bo ja lubię łączyć przeciwieństwa. XD
  http://what-if-tomorrow-never-comes.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 49. Na naszym blogu http://life-are-moments.blogspot.com/ pojawił się właśnie 4 rozdział z perspektywy Jamie, na który serdecznie zapraszamy.
  Z góry przepraszamy również za spam.
  Pozdrawiamy i życzymy miłej nocy, Allie & Jamie ♥

  OdpowiedzUsuń 50. [SPAM]  Historia ciemnowłosej dziewczyny, istoty nie z tego wymiaru, nadludzkiej. Sophie jest pomiatana przez pewnego piwnookiego szatyna, jednak kiedy widzi jak mężczyzna umiera na jej oczach postanawia zwrócić mu życie- tym samym oddając własne. Czy Zaynowi uda się wyswobodzić dziewczynę z innego wymiaru? Czy znajdzie sposób, aby się z nią skontaktować? No i przede wszystkim jaki los będzie czekał na nich w przyszłości? A co z przeszłością? Co skrywa tajemniczy chłopak i czego tak okropnie się wstydzi?


  Serdecznie zapraszam do czytania mojego, nowego opowiadania:
  http://righttroughthenight.blogspot.com/


  Reaktywacja opowiadania !
  Czasem smutek przejmuje kontrolę nad naszymi czynnościami życiowymi. Jednak kiedy jest on utwierdzony w jakiś wydarzeniach z przeszłości jeszcze ciężej nam się z nim rozstać. Mily jest nastolatką, której umarł chłopak. Przechodzi przez ciężkie chwile, ale na szczęście w każdym momencie swojego życia może liczyć na swoich przyjaciół. Kiedy młodziutkiej blondynce udaje się pogodzić z losem nagle wszystko przewraca się do góry nogami. To, czego była pewna odchodzi w zapomnienie, a rzeczy oczywiste nagle zostają podważone. A wszystko przez jedną osobę. Jej powrót, a później tajemnicze zniknięcie. Jak dziewczyna poradzi sobie z nagłym obrotem spraw? I czy tak dokładnie ukrywana tajemnica nagle wyjdzie na jaw? Jak potoczą się losy bohaterki?

  Serdecznie zapraszam na opowiadanie :
  i-can-be-your-shelter.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 51. 'Nad uchem słyszała jego głośny i urywany oddech. Wiedziała, że się w niej zatraca z każdą kolejną sekundą, a ona nie była również dłużna. Pochlebiała jej myśl, że tak bardzo ją pragnie. Żar i miłość w jego oczach w zupełności wystarczał, by mogła stwierdzić, że jest on wszystkim czego oczekiwała.'
  Serdecznie zapraszam na http://wishmeyourself.blogspot.com gdzie pojawił się Rozdział 10.I've found a reason to start over new. And the reason is YOU...
  Przepraszam za spam!
  buzi :*

  OdpowiedzUsuń
 52. Każdą chorobę da się wyleczyć. Tą też. Ale trzeba chcieć sobie pomóc. Ona straciła nadzieję na lepsze jutro. Straciła wiarę w siebie. Nie chcę już walczyć, ale musi. Każdego dnia staje przed lustrem i walczy z myślami. Dziewczyna chcę odejść z tego świata, jednak Bóg jej na to nie pozwala. On wie że ona przetrwa to, ale przecenia ją. Wszystko zaczyna się przeprowadzką do ojca. Poznaje miłość. Choć o tym nie wie. Może dlatego jest taka w stosunku do niego. Pozostaje tylko jedno pytanie. Czy zaufa mu?
  Serdecznie chciałabym się zaprosić na nowego bloga mojego autorstwa: http://love-taught-me-to-choose.blogspot.com/.
  Bardzo zależy mi na twojej opini. Przepraszam za SPAM.

  OdpowiedzUsuń
 53. http://never-givee.blogspot.com/

  Dopiero zaczynam. Ogólnie lubię czytać opowiadania więc zaczęłam pisać swoje. Wygląd robiłam sama dlatego nie jest jakiś piękny ale chyba liczy się opowiadanie tak? :)
  Ariana i Bella to najlepsze przyjaciółki. Tańczą razem w tej samej grupie tanecznej. Ariana pochodzi z Irlandii, a Bella z Wielkiej Brytanii. Poznały się na castingu do grupy tanecznej w której aktualnie są. Ariana Kiedyś próbowała swoich sił w karierze muzycznej. Wzięła udział w programie X-Factor. Poznała wtedy utalentowanego Nialla Horana. Kiedy odpadła z programu, kibicowała mu. Potem zaczęli się kłócić, w końcu stracili ze sobą kontakt. Ariana bardzo to przeżywała. Postanowiła wrócić do dawnego hobby - tańca. Jednak wyjeżdżając to Londynu, nie wiedziała ile przygód ją tam czeka.

  OdpowiedzUsuń
 54. http://ourimagin.blogspot.com/ <--- Imaginy o One Direction. Zapraszam serdecznie ^^

  OdpowiedzUsuń
 55. "Linia wspomnień przed czasów zespołu stała się tak cienka, że sam już się w tym pogubiłem, lecz wiem, że jakaś cząstka starego Harry’go wciąż gdzieś we mnie siedzi. Musi. Bez niej bym nie istniał."

  Zapraszam na http://loveispleasure.blogspot.com gdzie pojawił się Rozdział 3.Maybe I'm a different breed, and maybe I'm not listening,so blame it on my dissociation.

  Przepraszam za spam! buzi :*

  OdpowiedzUsuń
 56. http://nienawisc-w-milosc.blogspot.com/2013/04/rozdzia-9.html

  Zapraszam na rozdział 9 :)

  OdpowiedzUsuń
 57. http://ja-alice.blogspot.com

  Zapraszam na bloga o tajemniczym chłopaku, należącym do The Bulls Pack, gangu z którym nikt nie chciałby zawrzeć znajomości. Czy tajemniczy Ciemnooki 'Danger', imieniem Zayn Malik którego dotąd nikt o zdrowych zmysłach nie chciałby poznać od wewnątrz odnajdzie kogoś kto temu podoła?

  http://ja-alice.blogspot.com

  Przepraszam za spam :)

  OdpowiedzUsuń
 58. Czym jest nadzieja? Czy jest czymś, co przybywa, gdy wszystko inne odchodzi, czy wręcz przeciwnie? Czy jest matką głupców i czy aby na pewno opuszcza nas jako ostatnia? Kiedy Lora znalazła sie obok tajemniczego chłopaka przy barze nie spodziewała się, że parę miesięcy potem jedyne, co jej pozostanie to właśnie nadzieja. I łzy. Tak... Dużo, dużo łez. Czy przelotny romans może okazać się czymś więcej? Czy Lora jeszcze kiedyś będzie mogła żyć życiem zwykłej nastolatki, czy światła fleszy, przyjaciel z depresją i uczucie do chłopaka, który ma swoje własne, usłane różami życie zniszczy ją doszczętnie? Przecież każdy zasługuje na odrobinę miłości nawet, jeśli by ją zdobyć trzeba dopuścić się czynów takich jak morderstwo, czy ucieczka z rodzinnego miasta. Nawet Lora potrzebuje miłości, potrzebuje szczęścia. Ale czy je zdobędzie w świetle zdarzeń najbliższych dni, miesięcy... Lat? Bądź wdzięczna za życie jakie masz.

  A jak myślisz, czy Ty wytrzymałabyś na miejscu Lory...?
  http://she-is-scared.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 59. Piękne jezioro skrywające w sobie klejnot, który jest jego sercem, ale również i klątwą. Skarb, który wabi swoje potencjalne ofiary, ginące w trakcie jego poszukiwań i jego - spragnionego inspiracji, dwudziestoletniego pisarza, który pazerny na wiedzę i wenę, pragnie odkryć mroczną tajemnicę sprzed kilkudziesięciu lat.

  Klejnot-Jeziora.blogspot.com | Serdecznie zapraszam ♥

  [Opowiadanie zawiera treści dotyczące homoseksualizmu mężczyzn.]

  OdpowiedzUsuń
 60. Hej.- Powiedział uśmiechając się szeroko.
  - Cześć.- Odparłam.
  - Wejdź.- Zaprosił mnie do środka.
  Wewnątrz była jeszcze niezbyt miło wyglądająca dziewczyna i niski piegowaty blondyn.
  - To co? Zaczynaj.- Powiedziała pretensjonalnie czarnowłosa.
  18:15
  ***
  Wyszłam. Za mną wybiegł brunet.
  - Poczekaj!- Zawołał.
  Stanęłam. Chłopak złapał mnie delikatnie za ramiona i przyciągnął do siebie. W tym momencie poczułam jak mi zimno.

  ****
  Liliana -Zaczynaj - mówi dziewczyna przy klawiszach. -Grasz na bębnach, nie? Możemy zagrać wszyscy razem, zobaczymy jak się nam razem gra, okay? - pyta, ale wiem, że nie oczekuje odpowiedzi. Bezgłośnie przytakuje.
  ***
  W końcu widzę facetkę, może to ich menedżerka? Za nią stoi blondyn.
  -Uwaga, uwaga! - mówi kobieta.
  -Żeby nie przeciągać. Zdecydowaliśmy, że do naszego zespołu przyjmiemy…
  Jesteś ciekaw kto się dostał? I w ogóle o co w tym chodzi?
  Wejdź na http://i-gonna-learn-how-to-fly.blogspot.com/
  Czekamy na komentarze ; )

  OdpowiedzUsuń
 61. Zapraszam na mojego bloga z opowiadaniem o prawdziwej przyjaźni i miłości. :D
  Pojawił się dopiero prolog, ale niedługo sie to zmieni.
  http://just-one-reason.blogspot.com/
  Mam nadzieję, że zajrzycie. : 3

  OdpowiedzUsuń
 62. Zapraszam do siebie na rozdział szósty :)

  OdpowiedzUsuń
 63. Serdecznie zapraszam na nowo powstały blog pt. "Grzeszne Sumienie", gdzie opublikowan został prolog!

  Opowiadanie ukazuje historię Catherine Anderson, która po pięciu latach pobytu w więzieniu w końcu opuszcza celę. Jednak w dzień przed wyjściem na wolność zjawa się u niej tajemniczy gość z kuszącą propozycją. Dziewczyna z chęcią przyjmuje nowe zadanie, którego nagrodą jest tak zwana "czyste karta". Przy okazji Catherine dowiaduje się kto zamordował bliską jej osobę. Pod nowym nazwiskiem wkracza w zupełnie obcy jej świat, by pomścić brata, a jednocześnie by wypełnić powierzone jej zadanie...

  Jeśli lubisz intrygi, zagadki, tajemnice i krew na rękach, to zapraszam.
  http://grzeszne-sumienie.blogspot.com/

  Przepraszam za spam, ale początki bywają ciężkie, a jak to mówią reklama dźwignią handlu i kluczem do sukcesu...

  OdpowiedzUsuń
 64. Jenna Miller, Skylar i Zayn Malik, Jason Dallas i Niall Horan to paczka nierozłącznych przyjaciół uczęszczających do słynnego Yale University w mieście New Haven, części wielkiego obszaru metropolitalnego Nowy Jork. Ci studenci Yale University to rozpuszczone oraz niezwykle mądre i inteligentne dzieci bogatych rodziców, które tolerują wyłącznie swoje towarzystwo. Ich życiem kieruje nauka i imprezy. Z czasem za sprawą miłości wiele spraw się komplikuje.. Przyjeżdża pewna osoba i wiele miesza w relacjach między dawnymi przyjaciółmi.
  Czy nierozłączna paczka z Yale University sprosta przeciwnościom losu? A może ich przyjaźń ulegnie zniszczeniu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając naszego bloga.
  http://river-full-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń 65. Zapraszam na trzecią część opowiadania: http://righttroughthenight.blogspot.com/ . Bardzo gorąco polecam <3

  OdpowiedzUsuń
 66. Powieść opowiada o dwóch mężczyznach, przyjaźniących się ze sobą od lat i o ich codziennym życiu. Andrew to typowy, odważny podrywacz i łamacz damskich serc, a Steven spokojny i wrażliwy romantyk. Mimo że mają różne charaktery, świetnie się ze sobą dogadują. Wkrótce w ich życiu pojawią się dwie piękne kobiety, a oprócz tego wielkie kłopoty... Ciekawi Cię opis mojej książki? W takim razie zapraszam na mojego nowego bloga: www.troubles-of-love.blogspot.com
  Ukazał się prolog. Mam nadzieję że wpadniesz. Jeśli Ci się spodoba, pozostaw po sobie jakiś ślad. ;) Pozdrawiam i bardzo przepraszam za spam!

  OdpowiedzUsuń
 67. Życie jest bajką? Oh, przepraszam, od kiedy? Może mi powiesz, skąd masz takie ciekawe wnioski? Nie? A może jednak? Z chęcią posłucham wypowiedzi kogoś, kto w życiu nie zaznał piekła... Ja? Ależ skąd! Mnie żadna tragiczna sytuacja nie spotkała, ale znam siódemkę - zupełnie obcych sobie, jak i wcześniej mi - nastolatków, których koszmary ziściły się. A jakie dokładniej? Hm, a nie za wścibski jesteś? Powiem Ci tylko, że każde z nich jest inne, ma inną historię, poglądy, jest z innej strony świata. Jak sobie z tym poradzili, pytasz? Mówiąc krótko: zemsta. Jednak oni wolą nazywać to spełnieniem marzeń. Jakich?
  Ach, za dużo byś chciał wiedzieć! Nie mogę Ci za wiele zdradzić, ale jeżeli nikomu nie wygadasz, to w tajemnicy, szepnę Ci jeszcze, że szóstkę tych zniszczonych przez los ludzi... Zaraz, zaraz! Przecież oni nie są ludźmi. Nie, nie, nie! Nie zdradzę Ci, kim są, ale skończę swą wcześniejszą myśl. Zanim będą u szczytu zdobycia swoich marzeń, spotka ich wiele przygód. Ktoś zdradzi, tajemnice zaczną wychodzić na jaw, zaczną powstawać nowe sekrety, uczucia zaczną wymykać się spod kontroli, a ich zgorzkniałe serca choć na ułamek sekundy opuszczą swój gruby mur. Przestaną udawać. Na moment i ani chwili dłużej. Pytaniem jest teraz, jak wiele będą musieli poświęcić i czy stworzone przez los przeszkody nie zniechęcą ich? Uda im się dopiąć swego? A jeśli któreś z nich zawaha się? Będą tego konsekwencje, czy raczej nie? A nieufność? Rozdzieli ich, czy złączy?
  Ah, wiele pytań, tak mało odpowiedzi, prawda? A nie chciałbyś ich poznać? Tak, chcesz? To zapraszam, na dopiero co startujące opowiadanie:
  http://zgubne-uczucia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 68. "Placówka Concord College to szkoła z internatem, do której są z chęcią zapisywani uczniowie. To w niej każdy młody człowiek poznaje najważniejsze wartości międzyludzkie, odkrywa swoją przyszłość oraz wzbogaca swój poziom inteligencji. Czy Jamie Holat, zbuntowana nastolatka znajdzie siebie na tej uczelni? Czy Allie Collins, Harry Styles, Zayn Malik, Niall Horan, Louis Tomlinson, Liam Payne, Eleanor Calder, Danielle Peazer, przyjaciele, którzy znają się od lat pomogą zrozumieć nowej uczennicy, że rodzice wysyłając ją tu chcieli tylko jej dobra? Czy miłość oraz przyjaźń się pojawiająca przetrwa już na zawsze? Czy nastolatkowie będą woleli wybrać dobro, czy może jednak zło? I czy na pewno wszystko się ułoży?"
  Jeśli chcesz poznać losy naszych bohaterów zapraszam na http://life-are-moments.blogspot.com/
  Pozdrawiamy i życzymy przyjemniej niedzieli, Allie & Jamie ♥

  OdpowiedzUsuń
 69. Pierwszy rozdział już jest.
  Zapraszam uzaleznienie-27.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 70. http://nienawisc-w-milosc.blogspot.com/2013/04/rozdzia-11.html
  Rozdział

  OdpowiedzUsuń
 71. **Spam**Jeśli nie lubisz takich wiadomości, usuń komentarz**


  'Przecież życie zawsze jest proste...Uh? Co powiedziałeś? To czyste kłamstwo. Czasami życie to piekło. Dzieje się tak przez nasze decyzje, uczynki...A czasami po prostu nie mamy na to wpływu. Los jest nie przewidywalny. Nie wiadomo co Cię spotka za rogiem. Chwytaj każdy dzień, jakby był tym ostatnim. Idź za głosem swego serca , rób to co kochasz, nawet jeśli inni tego nie tolerują. Ludzie nie docenią życia, dopóki nie przekonają się, jakie jest ono ważne, ile by stracili, gdyby nie poznali jego dobrych stron.'
  Ona - Zwykła dziewczyna z małego miasteczka. Od urodzenia jej pasją było śpiewanie.
  On - Niezwykły chłopak, członek najpopularniejszego boysbandu na świecie.
  Pierwsze spotkanie było zupełnie przypadkowe. On od razu zobaczył w Niej swoją bratnią duszę, drugą połówkę. Ona początkowo podchodziła do Niego z większym dystansem. Po pewnym czasie dłużej tak nie mogła. Zaczęła widzieć w nim kogoś bliższego, niż przyjaciela. Połączyła ich miłość silniejsza od śmierci. Ale czy potężniejsza od kłamstw, które później zaczęły ich otaczać?
  Dowiesz się tego, czytając moje opowiadanie: http://you-will-always-be-my-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 72. {http://milosc-uzyskana-przez-taniec.blogspot.com/}

  Amelia jest dziewczyną bardzo rozpieszczaną przez rodziców. Jednak oczekuje od nich czegoś zupełnie innego. Bardzo chciałaby, żeby byli blisko niej, ale oni są zbyt zajęci pracą. W życiu dziewczyny zachodzą wielkie zmiany. Odnajduje swoją pasję, a dzięki niej miłość

  „[…]W jego ramionach czułam się bezpieczna. Miałam wrażenie, że go pokochałam, ale to niemożliwe, bo nigdy nie doświadczyłam takiego uczucia. On obchodził się ze mną jakbym była z porcelany. Przez cały czas wpatrywałam się w jego oczy, myśląc, że coś z nich odczytam, lecz na marne. Brązowowłosy chłopak był bardzo tajemniczy, lecz okazywał uczucia poprzez dotyk, którego nie potrafiłam rozszyfrować. […]”


  {http://summer-love-again.blogspot.com/}

  Opowiadanie o Julii, która wraz z Zayn’em i resztą zespołu One Direction przeżywają wiele przygód. W ich życiu pojawia się wiele problemów, którym stawiają czoła. Niestety w ich szczególnym związku dochodzi do niechcianej rozłąki.
  Czy dadzą sobie radę i nadal będą się kochać? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz podczas czytania.

  „ […]Wyszliśmy z domu i poszliśmy w kierunku Londynu. Byłam zaskoczona i za razem przestraszona jego zachowaniem. Nie wiedziałam co on może chcieć mi powiedzieć. Usiedliśmy na jednej z ławek w centrum miasta. Spojrzeliśmy sobie w oczy w tym samym momencie. Zayn zbliżył się do mnie. Wiedziałam, że chce mnie pocałować. Odruchowo odwróciłam głowę. On cały czas na mnie patrzył. […]”

  OdpowiedzUsuń
 73. Codzienne zmagania sławnego Zayn'a Malika z zespołu One Direction, który stracił najważniejszą osobę w swoim życiu.. swoją dziewczynę, z którą był 4 lata.
  Znali się jak nikt inny, nie tylko byli parą i bardzo się kochali, byli także najlepszymi przyjaciółmi.
  Wiedzieli o sobie wszystko, o wszystkim mogli rozmawiać.

  Zapraszam !
  http://do-not-have-time.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 74. Wychowana na skraju biedoty, zarabiała na siebie i rodziców. Los nie przeznaczył jej kolorowego życia. Zwłaszcza, że w wieku siedemnastu lat straciła ojca i matkę. Zmarli podczas wypadku samochodowego, zostawili ją bez pożegnania, a ona tylko cierpiała. Przez rok mieszkała z ciotką w Londynie, jednak za dużo złego przeszła w tym mieście by móc w nim zostać na jeszcze kilka lat. Postanowiła przeprowadzić się do Chicago, gdzie z całego serca zapragnęła rozpocząć nowe życie...Kto wie, może lepsze? Tylko co będzie jeśli cokolwiek się skomplikuje? Czy wystarczająco słaba psychika Mia doprowadzi ją do krytycznego stanu? Nie wiesz tego..."
  Ale jeśli chcesz się dowiedzieć zapraszam na nowo otwartego bloga, gdzie na razie jest tylko prolog :
  http://battle-of-destiny.blogspot.com/
  Pozdrawiam cię, Mia ♥

  OdpowiedzUsuń
 75. Odkryj inny świat w którym jednym z ważniejszych rzeczy jest przyjaźń. Tutaj choćby pod karą śmierci nie zostanie ona zerwana. Odkryj świat w którym liczy się tylko muzyka. Odkryj świat gdzie znajdziesz nowe spojrzenia na świat. Odkryj świat luzu i nonaszalnacji. Właśnie do tego świata wpadł Bentley i teraz nie chce go opuszczać. Wkręć się w niesamowitą historię kilku przyjaciół
  gang-of-rythym.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 76. Zapraszam na nową historię :)
  Pojawił się prolog,był by miło gdybyś wpadła i przeczytała.Liczę na szczerą opinię.
  http://sophie-zaczyna.blogspot.com/
  :*

  OdpowiedzUsuń
 77. 'Miał w sobie coś, co powodowało, że mogłabym na niego patrzeć bez chwili wytchnienia. Był naprawdę czarujący. Wydawało mi się nawet, że skądś już kojarzę tą twarz, ale za nic nie mogłam sobie przypomnieć skąd.'

  Zapraszam na http://loveispleasure.blogspot.com gdzie pojawił się Rozdział 4."There is dissolve in the falling apart and will see at once the world at large."

  Przepraszam za spam!
  buzi :*

  OdpowiedzUsuń
 78. *SPAM*

  Chcesz się dowiedzieć prawdy na temat swojego bloga ? Zgłoś się na czyste opowiadania , gdzie z przyjemnością zrecenzujemy twoje opowiadanie. http://czyste-opowiadania.blogspot.com/

  Oraz zapraszam cię na moje blogi z opowiadaniami:
  http://errorlove1d.blogspot.com/
  http://pelnia-marzen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 79. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 80. Na www.be-with-me-baby.blogspot.com pojawił się 6 rozdział. Serdecznie zapraszam i liczę na szczerą opinie. Pozdrawiam Eve;*

  OdpowiedzUsuń
 81. Hej:) jutro pojawi się prolog:) zapraszam http://forhimloveforever.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 82. Zapraszam na bloga z subiektywnymi opiniami. Niedługo pierwszy post.

  Link: http://shannel-na-bloggerze.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 83. Florence to nastolatka o kasztanowych włosach. Ma 17 lat i uczęszcza do prywatnego liceum, z racji tego, że jej rodzice są bardzo bogaci. Dziewczyna jednak uważa, że pieniądze nie dają szczęścia, tylko krótkotrwałą radość materialną. Od najmłodszych lat była ułożonym dzieckiem, któremu nie przeszkadzała nadmierne wtrącanie w życie prywatne ze strony swojej matki. Z czasem, gdy poznała Solange, jej pogląd na świat zmienił się. Zaznała smaku dobrej zabawy i szybko nauczyła się korzystać z życia. Gdy jej najlepsza i jedyna przyjaciółka została porwana, podczas powrotu jednej z imprez, Flo czuła się winna jej śmierci. Szanse na to, aby wyszły z tego obydwie cało- były marne, ale bynajmniej nie gryzłoby ją sumienie. Czy poznanie nowych osób i sprzeciwienie się nadopiekuńczej matce, potrafi sprawić, aby Florence powróciła do normalnego życia?
  Historia podobna do wielu innych, ale czy uważasz, że próby samobójcze i okaleczanie się siedemnastoletniej dziewczyny, która ma przed sobą całe życie- jest normalne? Cięcie się, nadmierna ilość używek i inne rzeczy narażające nas na śmierć to temat, który przeważnie pojawia się u nas w przelotnych momentach i często zdania o tym są podzielone. My podjęłyśmy się tego zadania, aby opisać tego typu problemy z pespektywy nastolatki.

  Serdecznie zapraszam na mój i mojej przyjaciółki –już drugi- blog. Liczymy na dodanie do obserwowanych i szczerą opinię ! 
  theheartstoppedbeating.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 84. Zapraszam i liczę na szczerą opinię
  cassie-and-one-direction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 85. -(...) "Może to co mówię nie jest stosowne, bo obydwoje znamy swoje sytuację, ale czy ty naprawdę nie czujesz tego samego? Nie czujesz tej wolności, kiedy jesteśmy razem? Muszę znać Twoje zdanie, bo nie wytrzymam dłużej w niewiedzy."

  Serdecznie zapraszam na
  http://wishmeyourself.blogspot.com gdzie pojawił się Rozdział 12!

  Przepraszam za spam!
  buzi :*

  OdpowiedzUsuń
 86. Chciał bym cię serdecznie zaprosić na Rozdział piętnasty mojego opowiadania http://just-us-and-this-sick-world.blogspot.com/ oto jego początek:
  „Wszystko wydawało się takie blade i bez życia. Szarości dotrzymywał towarzystwa smutek i przygnębienie. Łzy leciały bezwładnie, a cała energia powoli uchodziła z każdego z nas. Chłodny korytarz wydawał się być przytłaczający. A każde łkanie doprowadzało do rozpaczy. Czy tak to miało wszystko wyglądać? Czy taki wypadł na nas los? Czy nasze życie jest zaplanowane, a my jesteśmy tylko jego pionkami? Czy nie możemy być zawsze szczęśliwi i spacerować przez życie bez żadnych przeszkód? Czy zawsze musimy się potykać i schodzić na złą drogę?” Jeśli chcesz wiedzieć więcej i poznać dalsze losy głównych bohaterów zapraszam na mojego bloga poświęconemu opowiadaniu o One Direction i tragicznym i tajemniczym życiu głównej bohaterki Leny.
  http://just-us-and-this-sick-world.blogspot.com/
  Pozdrawiam nieznajoma :*

  OdpowiedzUsuń
 87. Dobrze, przyznam Ci rację. Może i jest to kolejna historia o miłości, ale nie taka zwyczajna historia. Co mam na myśli? Gdy ktoś jest sławny nie jest zwyczajny, prawda? Prawda. Zastanówmy się nad jedną istotną sprawą. Czy miłość może przezwyciężyć nienawiść? Okey, a jeśli się tak stanie? Co dalej? Właśnie. Nikt nie wie co dalej. Przyszłość jest tajemnicza i mroczna, a zarazem z każdym dniem bardziej ekscytująca.
  Nie uważasz, że miłość, nienawiść i zazdrość w połączeniu to zbyt wybuchowa mieszanka? Też tak sądzę, ale co poradzić? Decyduję przeznaczenie. Nie Ja, czy Ty. Nawet Oni nie mają nic do gadania. Bym zapomniałam. Oni. Czyli dwójka ludzi o zupełnie odmiennych charakterach. O zupełnie odmiennych historiach przeszłości. Czy ktoś taki może się ze sobą dogadać? Nie. No właśnie. Oni też tak myśleli. Na początku. Kolejna kwestia. Początki bywają różne, a są podstawą dla znajomości. Czy to oznacza, że Bella i Harry będą się nienawidzić do końca? Tego nie wiem, ale jestem pewna jednego. Sława i zazdrość potrafi zniszczyć absolutnie wszystko. Tak samo, jak jedno spotkanie w parku, rozmowa telefoniczna lub impreza. Tak, jedna nic nieznacząca impreza urodzinowa.
  No, ale chwila. Przecież to całe ‘zamieszanie’ nie kręci się tylko pomiędzy nimi. Jak poradzi sobie przyjaciółka dziewczyny w kompletnie nowym świecie? No, a co z przyjaciółmi głównego bohatera? Co z One Direction?
  Jesteś ciekawa/y? Zapraszam na historię o silnym uczuciu, które nie znika i, które nigdy nie zniknie. – there-is-always-hope-onedirection.blogspot.com

  Buziaki ;*

  OdpowiedzUsuń
 88. [Spam] Strach i przerażenie - jedne z uczuć towarzyszących życiu Susanne. Jednak to wszystko się zmieni. Co jeżeli jej życie obróci się o 180°? W końcu spotka kogoś kto pokocha ją nad życie, aż w końcu cała przeszłość do niej powróci. Zostanie jej tylko jednak osoba, tylko ona będzie wsparciem. Chcesz dowiedzieć się kto to? Zapraszam do czytania opowiadania pisanego przeze mnie: http://you-are-everything-i-see.blogspot.com/ xx

  OdpowiedzUsuń
 89. [spam]
  "Placówka Concord College to szkoła z internatem, do której są z chęcią zapisywani uczniowie. To w niej każdy młody człowiek poznaje najważniejsze wartości międzyludzkie, odkrywa swoją przyszłość oraz wzbogaca swój poziom inteligencji. Czy Jamie Holat, zbuntowana nastolatka znajdzie siebie na tej uczelni? Czy Allie Collins, Harry Styles, Zayn Malik, Niall Horan, Louis Tomlinson, Liam Payne, Eleanor Calder, Danielle Peazer, przyjaciele, którzy znają się od lat pomogą zrozumieć nowej uczennicy, że rodzice wysyłając ją tu chcieli tylko jej dobra? Czy miłość oraz przyjaźń się pojawiająca przetrwa już na zawsze? Czy nastolatkowie będą woleli wybrać dobro, czy może jednak zło? I czy na pewno wszystko się ułoży?"
  Serdecznie zapraszam na naszego bloga, który może Ci się nawet spodoba. Jeśli tak będzie to liczymy, że skomentujesz i zaobserwujesz.
  http://life-are-moments.blogspot.com/
  Bardzo przepraszam za spam.
  Pozdrawiam, Allie ♥

  OdpowiedzUsuń
 90. Na www.be-with-me-baby.blogspot.com pojawił się 7 rozdział. Jeżeli nadal czytasz nasze opowiadanie to liczymy na szczera opinię w postaci komentarza. Pozdrawiam Eve;*

  OdpowiedzUsuń
 91. Witaj !
  Serdecznie zapraszam cię na opowiadanie o Justinie Bieberze i Demi Lovato .
  W tym opowiadaniu Demi jest zwykłą dziewczyną , która pracuje w restauracji , pewnego dnia jej przyszywana siostra prosi ją aby poszła na koncert Justina Biebera , ona nie chciała się zgodzić ponieważ nie przepada za Justinem . Ale po długich namowach poszła. Demi nie sądziła że tyle się wydarzy na koncercie , bo jej siostra wbiegła na scenę żeby dotknąć Justina . Gdy ochrona zdjęła ze sceny Marę to poszła w stronę Demi . Justin to zauważył i następnego dnia gdy przyszedł do restauracji to chciał porozmawiać z Demi .

  [ Koniec recenzji , mam nadzieje że wpadniesz i poczytasz , skopentujesz ]

  http://14never-say-never.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 92. 2 różne dziewczyny. 2 różne światy. 2 różne choroby.
  Jessica i Zoe to pacjentki w jednym ze szpitali psychiatrycznych. Jessica cierpi na poważną chorobę – schizofrenię. Widzi i słyszy to, czego inni ludzie nie zauważą. Jednak nie przyznaje się do tego. Powodem, dla którego to robi jest po prostu niechęć do współczucia. Nie chce, żeby ludzie użalali się nad nią. Orientuje się, że ktoś ciągle ją śledzi i chce ją zabić. Mówi to wszystko lekarzom, jednak oni uważają, że dzieje się tak przez jej chorobę. Jednak co się stanie, kiedy zabójca się w niej zakocha?
  Natomiast Zoe w bardzo młodym wieku widzi morderstwo. Nieświadoma tego, co spotka ją w domu, ucieka z miejsca przestępstwa. W domu zastaje jej mamę z podciętym gardłem. Od tamtego czasu Zoe boi się ludzi. Samookalecza się. Jest to jej jedyny sposób na zapomnienie o tym dniu. Tata wysyła ją do szpitala, ponieważ nie może sobie z nią poradzić. Ona już na początku wizyty stwarza problemy…

  OdpowiedzUsuń
 93. "(...) - Popatrz na siebie Harry. Co się z tobą stało? Co jak co, ale mnie nigdy nie oszukasz. Oboje wiemy, że nie ma czegoś takiego jak związek twój i Taylor. Ale jeśli dalej chcesz się oszukiwać to proszę bardzo. Ja się odsuwam."

  Serdecznie zapraszam na
  http://loveispleasure.blogspot.com gdzie pojawił się Rozdział 5!

  Przepraszam za spam!
  buzi:*

  OdpowiedzUsuń
 94. Justin i Niall to dwaj najlepsi przyjaciele. Wiedzą o sobie wszystko. Mieszkają w Los Angeles. Nie są, jednak zwykłymi nastolatkami. Są jednymi z najniebezpieczniejszych osób w ich dzielnicy. Handlują narkotykami, wszczynają bójki. Compton. Compton to najgorsza dzielnica w L.A. Nikt o zdrowym rozumie się tam nie zapuszcza. Ludzie omijają ją szerokim łukiem.
  Rose i Emily to również dwie najlepsze przyjaciółki. Nie mieszkają, w Compton, ale w najbogatszej dzielnicy w Los Angeles. Westwood. Nie są przyzwyczajone do bójek, czy narkotyków. Ich rodzice to jedni z najbogatszych ludzi w Los Angeles. Mogą mieć, wszystko to, czego zapragną.
  Wejdziecie?
  http://i-can-make-your-dreams.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 95. '(...) -Proszę Cię Harry! – obdarzyła go spojrzeniem, w którym mógł dostrzec jedynie żal i zrozumienie. Zrezygnowany chłopak westchnął i spuścił wzrok, by po chwili znów spojrzeć w jej hipnotyzujące oczu. Miała rację. To był jego przyjaciel, musiał mu to wyznać. Bo w końcu nawet najgorsza prawda, jest lepsza od najpiękniejszego kłamstwa.
  - Dobrze. Powiemy mu.'

  Zapraszam na http://wishmeyourself.blogspot.com
  gdzie pojawił się Rozdział 13!

  Przepraszam za spam!
  buzi :*

  OdpowiedzUsuń
 96. A więc blog life-complete został zawieszony ale zawieszając go, rozpoczęłam nowy :). Nowe bohaterki, inna fabuła...
  Mam nadzieję, że mój nowy blog przypadnie wam do gustu tak samo jak poprzedni.
  Serdecznie zapraszam do przeczytania prologu oraz wejścia w zakładkę "Bohaterowie" :).
  http://everything-could-happen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 97. Każdą chorobę da się wyleczyć. Tą też. Ale trzeba chcieć sobie pomóc. Ona straciła nadzieję na lepsze jutro. Straciła wiarę w siebie. Nie chcę już walczyć, ale musi. Każdego dnia staje przed lustrem i walczy z myślami. Dziewczyna chcę odejść z tego świata, jednak Bóg jej na to nie pozwala. On wie że ona przetrwa to, ale przecenia ją. Wszystko zaczyna się przeprowadzką do ojca. Poznaje miłość. Choć o tym nie wie. Może dlatego jest taka w stosunku do niego. Pozostaje tylko jedno pytanie. Czy zaufa mu?
  Serdecznie chciałabym zaprosić cię na mojego bloga: http://love-taught-me-to-choose.blogspot.com/. Liczę na szczerą opinię z twojej strony.

  OdpowiedzUsuń
 98. Tajemnicza brunetka o szarych oczach. Tajemniczy chłopak z problemami. Coś co ich połączy.

  Miłość?

  Namiętność?

  Strach?

  Bezpieczeństwo?

  Ona jest jak narkotyk a on jak narkoman.
  Uzależnieni od siebie czy uda im się?
  Czytaj : an-i-call-you-the-friend.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 99. Tajemnicza brunetka o szarych oczach. Tajemniczy chłopak z problemami. Coś co ich połączy.

  Miłość?

  Namiętność?

  Strach?

  Bezpieczeństwo?

  Ona jest jak narkotyk a on jak narkoman.
  Uzależnieni od siebie czy uda im się?
  Czytaj : can-i-call-you-the-friend.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 100. Rise of the guardians (pol. Strażnicy Marzeń) to wielka przygoda, opowieść o grupie bohaterów, a każdy z nich ma niezwykłe zdolności. Każdy zły duch, znany jako Mrok, chce przejąć władzę nad światem, nieśmiertelni Strażnicy Marzeń muszą po raz pierwszy w historii połączyć siły, by ocalić nadzieje, wierzenia i wyobraźnię dzieci na całej Ziemi.
  Jedną z głównych bohaterów, który za wszelką cenę chce powstrzymać Mroka przed jego złowieszczymi planami jest Sarah. Która do tej pory pragnęła tylko jednego...być wolnym duchem, lecz znów będzie musiała stanąć wraz z strażnikami u boku w jak dotąd najtrudniejszym zadaniu jakim się zmierzy. Jednak nie będzie to takie łatwe. Oprócz Mroka, będzie musiała trzymać w tajemnicy sekret, który może wiele zmienić w życiu jej jak i Jack'a Frost'a nieodwracalnie.

  http://rise-of-the-guardians.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 101. Zapraszam na http://loveispleasure.blogspot.com
  gdzie pojawił się Rozdział 5!
  Przepraszam za spam!
  buzi :*

  OdpowiedzUsuń
 102. Na www.be-with-me-baby.blogspot.com pojawił się 8 rozdział. Jeżeli nadal czytasz nasze opowiadanie to liczymy na szczera opinię w postaci komentarza. Pozdrawiam Eve;*

  OdpowiedzUsuń
 103. Spotkanie. Wyjazd. Kamery. Flesze. Nienawiść.

  Przyjaźń. Miłość. Oszustwa. Zdrady.

  Wszystko idealnie, a może jednak nie?

  Udawać kogoś kim nie jesteś nie jest łatwo.

  Nie chcesz nim być, a może jednak chcesz?

  Człowiek który nie potrafi odnaleźć się we własnym życiu,

  powoli zatraca się w ciemnościach.

  Mimo to zawsze ktoś może go z nich wyciągnąć.

  Kim okaże się ta osoba dla Sary?

  http://we-live-in-a-world-without-borders.blogspot.com/

  Mam nadzieję że zaglądniesz...

  OdpowiedzUsuń
 104. Chciałabyś recenzować blogi?
  Serdecznie zapraszam na nowo powstałą ocenialnię gdzie dowiesz wszystkiego:
  http://niebieskooka-ocenialnia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 105. [SPAM]
  Życie Zwykłej dziewczyny...Jedna Chwila, a jej życie obróci się do góry nogami. Czy poradzi sobie w nowym życiu, czy ono będzie kolorowe i wesołe? Czy Harry Odnajdzie się w Nowej Roli? Czy Darcy zaakceptuje Nową, nieznaną osobę, która w bardzo szybkim tempie trafi do jej życia?

  zapraszam na mojego nowego bloga : http://jednokierunkowy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 106. "(...)- Zayn? Co robisz o tej porze na dworze? Jest trzecia nad ranem – zaczęła, stojąc parę kroków za nim.
  - Usiądź ze mną – powiedział po chwili nie odwracając się nawet w jej stronę. Po chwili zastanowienia, brązowooka podeszła niepewnie w jego stronę, siadając tuż obok na huśtawce.
  - Zerwałem z nią – oznajmił po chwili. Dziewczyna przełknęła ślinę i nie mówiąc nic, wzięła od niego odpaloną fajkę, zaciągając się jej dymem."

  Zapraszam na http://wishmeyourself.blogspot.com
  gdzie pojawił się Rozdział 14!

  Przepraszam za spam!
  buzi :*

  OdpowiedzUsuń
 107. Chapel Town to z pozoru ciche i spokojne miasteczko, zaludnione przez około siedem tysięcy osób. Codziennie nowe twarze, coraz to bardziej pragnące lepszego życia, przyjeżdżają w to miejsce, chcąc zaspokoić swoje żądze dobrej zabawy. Wszystko byłoby wręcz idealnie, gdyby nie jedna, kluczowa rzecz. Wojny gangów. Nie, nie przesłyszeliście się.
  Strzał, huk, śmierć...Te trzy rzeczy doprowadzają tamtejszych ludzi do skrajnej rozpaczy, szaleństwa.
  Smutne, jakież to smutne, że Śmierć upomina się o Nas w tym najmniej oczekiwanym momencie...
  W opowiadaniu nie zabraknie postaci Harry'ego Stylesa...Ale innego niż sądzicie...

  Zapraszam na: http://do-you-really-want-to-feel-the-pain.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 108. Na moj-czas-waznosci.blogpsot.com pojawił się 9 rozdział. Jaką niespodziankę przyszykował Harry? Czy zmienił się,a może to tylko jego kolejna gra?--------->moj-czas-waznosci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 109. -Tato, ale..
  -Żadnego ale, wskakuj do samochodu jedziemy na lotnisko, i nie waż się podważać mojej decyzji. - usłyszałam w odpowiedzi.
  Gdzie lecę? Do Londynu, dlaczego? Aby - jak to mówi mój ojciec - W akademii naprowadzili mnie na lepszą drogę. Według niego jestem rozpieszczoną małolatą nie wartą uwagi. Skoro chce abym taka była - taka się stanę...
  http://live-love-and-one-direction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 110. http://cause-i-dont-wanna-fall-in-love.blogspot.com/ - Niebawem pojawi się drugi rozdział. Serdecznie zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 111. www.ellizabeth-story.blogspot.com

  We live, as we dream - alone.

  Ellizabeth jednego dnia traci wszystko - nadzieję, spokój, szansę na normalne życie. Rodziców. Tak, zginęli w wypadku. A Liz? Ona musi jechać do Londynu, do brata. Do miejsca, gdzie nie zna nawet języka. Jednak wydawać by się mogło, że to nic wielkiego, że za chwilę jej życie wróci do normy. Ale co jeśli jej los ma inne plany? Jeśli chce sobie trochę z niej pożartować?
  Narkotyki, przemoc, samotność, prostytucja.
  Co zmusiło Liz do zejścia na tą drogę? Czy jeden chłopak zdoła ją ochronić? Jeśli nie jeden, to może pięciu?
  P.S. Natalio, moja imienniczko, masz śliczne imię. :*

  OdpowiedzUsuń
 112. Na początku prosty cel, proste zadanie. Znaleźć, obserwować, zabić, wrócić. Zabijanie za pieniądze to sposób na życie Melody. Dziewczyna dzięki temu żyje w luksusach, ale za jaką cenę? Zabijanie to nie zabawa - blizna pozostaje na całe życie. Mimo to pewna siebie dziewczyna brnie w to dalej, wykonując kolejne zadania, likwidując kolejne cele.
  W końcu spotyka ją cel, wymagający dużo czasu. Musi go poznać, obserwować. Nie może tego zawalić, inaczej sama zginie. Wyjeżdża do Londynu, szukając celu. Spotyka go, ale nie samego - z jej własnym bratem. Na początku uważa, że zadanie pójdzie jej łatwo, ale po pewnym czasie pozna smak rozczarowania. Jej życie komplikuje się, stawiając jej na drodze niebezpieczne do przejścia próby i niecodzienne wyzwania. Co zrobi dziewczyna, gdy pozna bliżej swój cel, zaprzyjaźni się? Może nawet któreś z nich obdarzy drugą osobę uczuciem? Co zrobi Melody?

  Zapraszam na opowiadanie!
  http://serce-mroku.blogspot.com/

  ~ C. M.

  OdpowiedzUsuń
 113. Londyn tworzy historię zakazanej miłości. Dwie dziewczyny, siostry które mają tylko siebie spotykają jednego chłopaka, który chce mieć je obie. Dziewczyna z problemami, próbująca zniszczyć ból w sercu, staje na drodze z chłopakiem, który ma wszystko, oprócz jej. Jedno spotkanie, które zmienia wszystko. Sekret który ich łączy, może przekreślić wszystko. Wszystko się komplikuję gdy przychodzi uczucie które nie miało prawa jej serce zagościć. Zaczyna się jej osobiste piekło. Zaczyna się walka o przyjaźń, rodzinę i miłość. Walczy by naprawić to co jej zniszczył. Pokochała tego, który ją zniszczył. On był winny. Nienawiść, pragnienie to co ich łączy, sprowadza miłość. Miłość prowadzi ich do śmierci…

  Zapraszam : http://aleksaharry.blogspot.com/ xx
  OdpowiedzUsuń
 114. Ona nigdy nie miała łatwego życia, wpadła w uzależnienia razem z przyjaciółmi. Myślała że gorzej już być nie może dopóki nie spotkała Jego.
  On zawsze ma to co chce. Pewny siebie i cholernie przystojny dupek. Zaintrygowała go swoim sposobem życia.
  Jedno spotkanie sprawiło że jej życie nie będzie łatwe. Czy uda się jej pokonać, to co jest jej pisane? Czy znajdzie siłę by wszystko odbudować to co jej zniszczył ? Czy on, nadal będzie jej pragnął gdy pozna jej prawdziwe życie? Czy będzie miał wyrzuty sumienia po tym co jej zrobił ? Czy się zmieni, przez miłość ?
  Jedno jest pewne, miłość prowadzi ich do śmierci...

  Zapraszam na : http://aleksaharry.blogspot.com/ xxx

  OdpowiedzUsuń
 115. Londyn.
  Ponad osiem milionów mieszkańców.
  Ponad osiem milionów dusz.
  Ponad osiem milionów tajemnic.
  I oni.
  Z pozoru normalna, szczęśliwa, ułożona rodzina. Tak tylko widzą ich inni.
  Każde z nich coś ukrywa.
  Każde ma swoje sekrety.
  Każde!
  Choroba.
  Nałóg.
  Poświęcenie.
  Presja.
  Imprezy.
  Zdrada.
  Samotność.
  Co w tym wszystkim robi pewna piątka?
  Jaki będą mieć udział w życiu rodziny Stone?

  Może myślisz, że to kolejna miłosna historia z udziałem One Direction? Mylisz się. To historia, która mogła zdarzyć się każdemu z nas. Historia pewnej rodziny, zdolnej do poświęceń za drugiego z nich. Historia pełna tajemnic. Historia trzymająca w napięciu i niepewności. Historia zbudowana na kłamstwach. Historia nieszczęśliwej miłości.

  Wszystkiego dowiesz się czytając. Serdecznie zapraszamy! :)
  Ada & M.

  family--secrets.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 116. Charlotte to jedna z wielu nastolatek zamieszkujących miasto Boston. Można by powiedzieć, że niczym nie wyróżnia się w tłumie. Czy aby na pewno? Raczej nie. A wszystko dlatego, że jej kuzynem jest sam Harry Styles. Tak, ten Harry Styles. Nie posikajcie się przypadkiem. Czy jednak to czyni ją wyjątkową? Dla innych ludzi owszem. Ona ma tego wszystkiego dość. Presja otoczenia zmusiła ją do myśli samobójczych. Dla ludzi musi być idealna. Musi taka być, ponieważ jest kimś z rodziny osoby publicznej. Pełni u niej małą rolę, ale zawsze jakąś. Jestem gruba, jestem brzydka, jestem głupia, jestem sama, nikt mnie nie chce- te myśli krążyły w jej głowie i obijały się echem przez prawie 9 lat. Sporo, co? Jak miała poradzić sobie z tym zwyczajna 17-latka? Pewnego dnia, gdy sprawy wymykają się spod kontroli czas podjąć inne metody. Została wysłana przez matkę do Holmes Chapel. Dokładnie tam, gdzie mieszka jej kuzyn. Właściwie to mieszkał. Teraz jeździ sobie po świecie mając wszystko i wszystkich gdzieś. Co zmieni ten wyjazd w jej życiu? Przeszkody będą wielkie. Da radę?

  http://we-make-the-same-mistake.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 117. Cztery dziewczyny, cztery tygodnie i jedna wielka przygoda, której żadna z nich się nie spodziewała...
  Te wakacje zmienią wszystko.
  Ola, Angelica, Ala i Oliwa zawsze tworzyły zgraną paczkę. Tego lata miało spełnić się ich największe marzenie - jadą na kolonię do Londynu.
  Co jednak będzie, gdy wymarzony obóz zamieni się w prawdziwe piekło z powodu pięciu znienawidzonych chłopców?
  Jak poradzą sobie dziewczyny?
  Czy ta przyjaźń przetrwa?
  I najważniejsze... czy żadna z nich się przypadkiem nie zakocha?

  Serdecznie zapraszam na moje opowiadanie z One Direction !!! Nie tylko dla fanów !

  http://dreamswillcometruee.blogspot.com/

  Dopiero się rozkręcam !!!

  OdpowiedzUsuń
 118. SPAM!

  Historia, ktora ma swój początek i koniec.Historia, która zdarzyła się naprawdę. Historia rozpieszczonej księżniczki. Jessica- rozpieszczona dziewczyna z
  wyrafinowanym charakterkiem. Czy potrafi być miła, kochająca? Nick- chłopak, który kocha. Który współczuje. Chłopak, który jest idealny. Powiąże ich uczucie silniejsze od jakiegokolwiek innego. Ale czy zakazana
  miłość ma szansę przetrwać? wszystko się okaże, bo w ich życiu zjawią sie Oni- brytyjsko irlandzki zespół.
  Czy on będzie w stanie zawładnąć jej sercem?
  Ten którego nienawidzi, ale o którym myśli na każdym kroku? Wredny, arogancki i zbyt pewny siebie-
  Harry Styles.
  Czy będzie happy end? A może nie?
  Zapraszam na mojego bloga!

  LINK: http://you-and-me-in-this-world.blogspot.com/

  ZWIASTUN: http://www.youtube.com/watch?v=_2Loi6ACp-4&feature=youtu.be

  OdpowiedzUsuń
 119. Zapraszam do siebie ;) Pojawił się już 2 rozdział ;)
  http://fillmylifewithlove.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 120. Zapraszam na mój blog, dopiero zaczynam : http://rainbowstory-opowiadanie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 121. Zapraszam do siebie ;) Pojawił się już 3 rozdział ;)
  http://fillmylifewithlove.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 122. Młodość nie jest taka łatwa, jak się wydaje. Pozornie dobre decyzje nie zawsze okazuję się właściwe. To co wydaje się wspaniałe może być tylko fikcją. Czasami wystarczy po prostu dać sobie pomóc...
  Alexis i Leah nie radzą sobie z zaakceptowaniem siebie. Te dwie na ogół inne dziewczyny mają więcej cech wspólnych, niż to się im wydaje. Czy nowa znajomość wpłynie na ich życie?
  Zapraszam na http://mad-reckless-love.blogspot.com/ :)) /Leah

  OdpowiedzUsuń
 123. 'Po śmierci taty razem z bratem musiałam przeprowadzić się do Nowego Jorku, do matki. Jednak ona nie traktowała mnie jak córkę, wykorzystywała mnie na wszelkie sposoby. W porównaniu do mojego brata - Rickiego, nie potrafiłam się postawić. Jednak wszystko się zmieniło jak poznałam Jego. Dave. Chciałabym żeby był ze mną w każdym ważnym momencie mojego życia i żeby pokochał mnie z moimi wadami.'
  http://stuck-in-a-real-bad-dream.blogspot.com


  Historia Seleny, która miała dosyć dotychczasowego życia i sławy. Zmieniła imię i nazwisko, potem całkowity wygląd. Jako Selena nienawidzi Justina, jednak jako Sky wszystko może się zmienić.
  http://dont-have-to-pretend.blogspot.com

  zapraszam, Paula ♥

  OdpowiedzUsuń
 124. Hej :) Jeśli miałabyś czas to wpadnij też do mnie :)

  Patricia ma 16 lat i jest od urodzenia hiszpanką. Chcąc uwolnić się od swojej macochy Jade, jej znajomi załatwili jej stypendium do szkoły plastycznej w Mullingar. Ale plany się pokrzyżowały, gdyż jej bogaty i nadopiekuńczy ojciec zdecydował, że nie może tam jechać sama i razem ze swoją żoną Jade wyprowadzili się do Mullingar. Mieszka tam także ulubiona ciocia Patricii - Margaret ze swoim synem Leonem i mężem Danielem. Meggi uczy w najlepszej muzycznej szkole w Irlandii - "Musical World", a Daniel jest dyrektorem tej szkoły. Rodzina Patricii jest powiązana w muzyką i ją też do tego ciągnie. Chce zostać piosenkarką, albo tancerką, a nie artystką tak jak jej mama. Jej ojciec Robert o tym nie wie i Patricia to przed nim ukrywa. Pod niewiedzą ojca zaczyna uczyć się w tej szkole, a ciocia Meggi, Leon, a także jej brat Chris pomagają jej utrzymać to w tajemnicy przed jej ojcem. Na ich nieszczęście wścibska Jade chce zniszczyć życie Patricii.
  Czy jej się to uda? Czy wyjawi się sekret Patricii? A może Patricia pozna kogoś nowego i znajdzie prawdziwą miłość? Czy polubią ją w nowej szkole?

  Zapraszam na: http://secrets-in-mullingar-story.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 125. Przepraszam za spam ale nie widzę takiej zakładki a może Ci się przyda :)
  zapraszam na naszą stronę gdzie robimy zwiastuny na blogi http://zwiastuny-na-blogi.blogspot.com może Ci się przyda?

  OdpowiedzUsuń
 126. Byun Baekhyun jest dość niezdarnym policjantem, postanawiającym kontynuować pracę swojego ojca, który przez nią zginął. Brzydzi się przemocą i każdym przestępcą, jakiego ma okazję złapać. Co więc się stanie, kiedy na jego drodze pojawi się niebezpieczny, najlepszy w swoim fachu morderca, któremu będzie zawdzięczał życie?

  shi-no-hitomi.blogspot.com
  zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 127. Przepraszam za Spam, ale dopiero zaczynam.
  Hej chciałabym zaprosić Ciebie na moje nowe opowiadanie. Będzie mi bardzo miło jakbyś skomentowała Prolog. Kolejne rozdziały będą pojawiać się codziennie. Serdecznie zapraszam.
  Czy osoba która straciła wszystkich bliskich może zaufać innym obcym ludziom? Jak zmienia się człowiek po śmierci bliskiej osoby? I kto zabił Panią Melani? Czy szczęśliwa i kochająca się rodzina może czuć się bezpiecznie? I czy Alison będzie w stanie zaufać mężczyźnie?
  http://lonelinesswithfrends.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 128. Hej to ja Nefelle ;P Blog Moc pięciu żywiołów i... ona... No więc wreszcie pojawiła się jego lepsza (mam nadzieję) wersja. Na starym blogu jest już link o nowego opowiadania.
  Pozdrawiam :)
  http://moc-pieciu-zywiolow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 129. Vicki i Zayn - dwójka przyjaciół, którzy po pewnym czasie rozumieją, że łączy ich coś więcej. Następują problemy związane z byłymi związkami i brakiem rodzinnego poparcia. Istnieje także rodzinna tajemnica, która może być największą przeszkodą w ich związku. Czy wszystko się wyjaśni? Czy ich związek przetrwa? Jakie niespodzianki szykuje dla nich życie? Dowiecie się tego na i-wanna-be-with-you-1d.blogspot.com :) Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 130. http://two-gang-one-hate.blogspot.com/
  Londyn to niebezpieczne miasto, szczególnie ludzie muszą się bać licznych gangów jakie żądzą Londynem...ale są takie 2 szczególne RhythMix i One Direction w skład pierwszego wchodzi 5 dziewczyn zaś w skład drugiego 5 chłopaków, oba są tak samo groźne oba się bardzo nienawidzą i starają się wyeliminować drugich. Do czego posuną się chłopcy z 1D aby wyeliminować RM?
  W tym opowiadaniu 1D nie są sławni

  OdpowiedzUsuń
 131. Rok 1996.

  Lord Voldemort powrócił. Dumbledore powołuje na nowo Zakon Feniksa. W Magicznym Świecie panuje chaos. Nikt nie może nikomu zaufać. Zdrajcy są wszędzie.
  Marissa Elev jest półkrwi czarownicą, wychowanką domu lwa. Jest spokojną, zwykłą dziewczyną, nie szukającą z nikim zwady. Pewnego dnia na jej drodze staje tajemniczy ślizgon, który po wielu próbach zdobywa jej zaufanie.
  Co zrobi dziewczyna, kiedy dowie się o jej roli w bitwie o Hogwart? Co zrobi, kiedy będzie musiała wybierać między dobrem rodziny a dobrem ludzkości? Co zrobi, gdy okaże się, że ten, którego pokochała oszukał ją?

  Chcesz poznać odpowiedź?
  u-progu-wojny.blogspot.com

  I pamiętaj: ZDRAJCY SĄ WSZĘDZIE!

  OdpowiedzUsuń
 132. http://desire-for-euphoria.blogspot.com/ opowiada o pewnej osiemnastolatce, która opuszcza dom dziecka. to nie będzie żadna przewidywalna historia, to nie musi być nic szczęśliwego. jeśli masz czas - wpadnij. dopiero jest umieszczony prolog. kto wie? może cię zainteresuje? jeśli przeczytasz - wyraź szczerą opinię. konstruktywna krytyka również mile widziana :) pozdrawiam oraz życzę udanego weekendu, Jess ♥

  OdpowiedzUsuń
 133. Prolog
  Ten dzień zapowiadał się tak kolorowo.Szła rano jak zawsze na spacer.Nagle zobaczyła go.Całującego się z jakąś laską.Chciała krzyczeć,płakać lecz jedyne co zrobiła to zakryła usta ręką i pobiegła ile sił w nogach do domu.Jej jedyna i pierwsza miłość ją tak zraniła.Od tamtego dnia postanowiła, że już nigdy nie będzie tą słodką i milutką Caroline....

  Serdecznie zapraszam http://love-forever-forever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 134. Zapraszamy na nowo otwartego bloga. Na którym przed chwilą pojawił się Rozdział 1. Z góry dziękujemy za opinie pod rozdziałem :).
  http://everything-could-happen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 135. http://my-life-katy-and-anny.blogspot.com/ to mój blog na którym opisuje moje życie i dodaje zdjęcia i filmiki jak również newsy o moich ulubionych gwiazdach . Może weszłabyś i dodała komentarz nawet krytyczny żebym wiedziała co robię źle i jak moge to poprawić , ponieważ dopiero zaczynam . Dzięki z góry i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 136. Dziewczyna która w swoim życiu przeżyła śmierć swojej najukochańszej mamy zmuszona jest przeprowadzić się ze swoim ojcem Policjantem do New Yorku w sprawach służbowych.W okolicy dochodzi do przestępstw w różnych okolicznościach, sprawcy są nie do poznania .
  Wszystko zaczyna się dziać w tedy kiedy spotyka jego: Trucizna w żyłach, zemsta w sercu.Dziewczyna za wszelką cenę stara się trzymać z dala od natrętnego chłopaka. Aczkolwiek postanowiła mimo wszystko kierować się śladami własnej nieżyjącej matki i uczęszczać do szkoły/studia gdzie będzie mogła rozwijać swoje umiejętności . Jednak sprawa na tym się nie kończy..
  Czy ktoś odkryje co się dzieje w tym mieście?

  zwiastun : http://www.youtube.com/watch?v=NVRkZ8FpduU&list=WLbwTPUAw-OmDscdkPWhX_TMVaEOYc4gwi

  OdpowiedzUsuń
 137. MARCEL - NIEŚMIAŁY CHŁOPAK W OKULARACH, KTÓRY NIE JEST ZBYT LUBIANY W SWOJEJ SZKOLE. WYŚMIEWANY, KOMPROMITOWANY NA OCZACH WSZYSTKICH. SKRYWA TAJEMNICĘ. JEGO PRZESZŁOŚĆ JEST JEDNYM, BOLESNYM WSPOMNIENIEM.
  LIBBY - NAJPOPULARNIEJSZA DZIEWCZYNA W SZKOLE. NALEŻY DO ELITY. MA WSZYSTKO. PIENIĄDZE, UBRANIA, POPULARNOŚĆ. JEDNAK BRAKUJE JEJ NAJWAŻNIEJSZEGO, PRZEZ CO TAMTE RZECZY TRACĄ SENS. JEJ RODZICE, ZAPRACOWANI LUDZIE, MAŁO CO SPĘDZAJĄ CZAS W DOMU. WAŻNIEJSZA JEST PRACA.
  OBOJE SĄ W JAKIMŚ SENSIE NIESZCZĘŚLIWI. CZY ZMIENI COŚ SŁONECZNA HISZPANIA? POZNAJĄ TAM PRAWDZIWYCH PRZYJACIÓŁ I DOWIEDZĄ SIĘ O SOBIE WIĘCEJ, NIŻ KIEDYKOLWIEK MÓWIŁY PLOTKI.

  CHCESZ SIĘ DOWIEDZIEĆ WIĘCEJ O NIEZWYKŁEJ PRZYGODZIE LIBBY I MARCELA?
  LINK: http://libby-and-marcel-fanfiction.blogspot.com

  JEŻELI LUBISZ CZYTAĆ OPOWIEŚCI O MARCELU Z BEST SONG EVER LUB ZAWSZE CHCIAŁAŚ, TO ŚMIAŁO WCHODŹ! A NÓŻ CI SIĘ SPODOBA C:

  OdpowiedzUsuń
 138. Zwykła dziewczyna, której umarła najukochańsza mama,
  po tym jak ojciec chciał ją zgwałcić po raz kolejny
  postanawia ze sobą skończyć. Dzięki szybkiej
  interwencji sąsiadki, w porę zostaje przewieziona
  do szpitala i z trudem odratowana. Odnajduję ją wujek,
  brat matki. Po poznaniu dziewczyny postanawia ją
  przygarnąć pod swój dach. Nie mieszka on sam, ma
  pięciu młodych, przystojnych i pełnych energii
  współlokatorów, którzy tworzą słynny boy's band,
  którego jest menadżerem. Wszystko wydaje się
  wspaniale, do czasu przywitania się z chłopakami.
  Jeden z nich separuję się od dziewczyny i ją
  ignoruje. Jego brązowe loki, zielone tęczówki i
  zniewalający uśmiech, nie pozwalają jej go
  lekceważyć. Co będzie dalej ? Czy dziewczyna
  zapomni o krzywdzie jaką sprawiał jej codziennie
  ojciec ? Czy otworzy się przed chłopakami ?
  Zapraszam na mojego bloga--->http://pain-and-love-1d.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 139. Szkoła; miejsce wielu miłości, przyjaźni, kłótni, kłopotów i śmiechu... A co jeśli jest to szkoła Magii? Sprawdź jak wyglądał Hogwart przed Harry'm Potter'em. Jak rozrywkowy i stanowczy James Potter starał się o względy niezłomnej Lily Evans. Co musieli przejść zanim narodził się ich potomek, o którym każdy słyszał.


  PS Życzę Ci dużo weny i wytrwałości w pisaniu
  http://w-milosci-kazdy-krok-ma-znaczenie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 140. Cheryl William to piękna kobieta, która odnosi sukcesy w fotografii. Bardzo szybko została została doceniana w tym kręgu, kiedy tylko uwierzyła w siebie. Przyjaciół ma w każdym zakątku świata jako córka zawodowego żołnierza. Dlaczego wróciła do miejsca, w którym spędziła najwięcej czasu? Zapraszam,
  http://the-way-back-into-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 141. Historia 17 letniej dziewczyny, która w życiu nie ma łatwo. Gdy już się wydaje, że jest dobrze, coś musi się skiepścić.
  Czy podoła wyzwaniom?
  Tego dowiecie się, czytając :http://neversey-never.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 142. Co by się stało gdyby świat przestał istnieć .Harry Styles doświadczył tego na własnej skórze.Zamieszkał z innymi ludźmi w podziemnym mieście .Tylko czy na powierzchni na pewno nic nie ma ? Harry będzie powoli odkrywał tajemnice miasta , która okaże się zaskakująca .

  http://themysteryoftheendoftheworld.blogspot.com/ . zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 143. Serdecznie zapraszamy na nowopowstały blog z opowiadaniem o One Direction.

  Leonie przeprowadza się do Londynu, czy zaaklimatyzuje się w nowej okolicy? Co się stanie, kiedy wejdzie w nietypowe towarzystwo? Czy spotkanie pewnego chłopaka odmieni jej życie?
  Narkotyki? Seks? Pieniądze?... W co wpakuje się dziewczyna?

  Jasmin to cicha dziewczyna od dawna skazana na niepowodzenie. Jej rodzice rozwiedli się. W szkole uważana jest za dziwaczkę, która ma swój własny świat, lecz ona jest po prostu bardzo zamkniętą osobą i trudno jej się otworzyć do ludzi.
  Ból, samotność rozpacz... Czy sobie z tym poradzi?

  i-wanna-hold-you.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 144. Mullingar, to z pozoru spokojne, irlandzkie miasteczko, gdzie wszyscy ludzie się znają i sobie pomagają....

  A, jednak, to tylko zwykłe POZORY!!!

  Od jakiegoś czasu, zaczęły się tam dziać dziwne rzeczy! Dochodzi do serii, niewyjaśnionych morderstw, ludzie boją się wychodzić z domów, a w mieście zaczynają rządzić gangi!
  Tak, tak, nie przesłyszeliście się! GANGI!
  Uczniowie boją się wyjść do szkoły, bo wiedzą, co ich czeka.

  W tej historii będzie coś innego niż w każdej.
  Jedno zdarzenie będzie nakręcać następne i następne.

  Jakie znaczenie w tej historii odegra nieoczekiwana śmierć Charlotty? Czy siostrzana więź nie zostanie zerwana? Kim jest tajemniczy Frank? I czy tutaj może narodzić się miłość? Ta prawdziwa miłość?
  Nie wiem. Nikt tego nie wie. Ale może ty będziesz.

  "Umiera się na wiele sposobów: z miłości, z tęsknoty, z roz-paczy, ze zmęczenia, z nudów, ze strachu... Umiera się nie dlatego, by przestać żyć, lecz po to, by żyć inaczej. Kiedy świat zacieśnia się do rozmiaru pułapki, śmierć zdaje się być jedynym ratunkiem, ostatnią kartą, na którą stawia się własne życie.".
  ( Paulo Coelho )
  Serdecznie zapraszam do czytania i komentowania mojego opowiadania o One Direction: http://new-story-about-death-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 145. Zayn - to nie typowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
  Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
  Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
  Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.

  Zapraszam: http://zaynmalik-bb-fanfiction.blogspot.com/
  ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=SKszMWGofPQ

  OdpowiedzUsuń
 146. http://hi-i-love-you-so-much.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 147. http://my-heart-beats-for-you-guys.blogspot.com/

  18-letnia Patricia Lopez wchodząca gwiazda (córka Jennifer Lopez i Georga Clooney'a) . Aktorka, modelka i piosenkarka . Dostała główną role w filmie, ale niestety musi opuścić rodzinne LA i zamieszkać w Londynie . Przeprowadza się tam razem z Izabel Pchalską manager Patrici i "przyjaciółka" . Trzyma się Patrici tylko ze względu na sławę , pieniądze, możliwość poznawania wielu gwiazd poprzez chodzenie z Patricią na gale, bale, rozdania nagród, premiery i wiele innych okazji, które cóż , mają rozgłos . Poznaje Veronice Alvey , sąsiadkę , która jest bardzo dobrą przyjaciółką chłopaków z One Direction . To ona pozna Patricię z One Direction i właśnie to wydarzenie zapoczątkuje falę niespodzianek, jak i wielu przeciwności losu .

  ZAPRASZAM ;

  OdpowiedzUsuń
 148. http://my-heart-beats-for-you-guys.blogspot.com/

  18-letnia Patricia Lopez wchodząca gwiazda (córka Jennifer Lopez i Georga Clooney'a) . Aktorka, modelka i piosenkarka . Dostała główną role w filmie, ale niestety musi opuścić rodzinne LA i zamieszkać w Londynie . Przeprowadza się tam razem z Izabel Pchalską manager Patrici i "przyjaciółka" . Trzyma się Patrici tylko ze względu na sławę , pieniądze, możliwość poznawania wielu gwiazd poprzez chodzenie z Patricią na gale, bale, rozdania nagród, premiery i wiele innych okazji, które cóż , mają rozgłos . Poznaje Veronice Alvey , sąsiadkę , która jest bardzo dobrą przyjaciółką chłopaków z One Direction . To ona pozna Patricię z One Direction i właśnie to wydarzenie zapoczątkuje falę niespodzianek, jak i wielu przeciwności losu .

  ZAPRASZAM ;

  OdpowiedzUsuń
 149. Zapraszam na konkurs blogów z opowiadaniami fan fiction !
  Więcej informacji tutaj :
  http://want-cant-must.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 150. Dwie przyjaciółki wyjeżdżają do Londynu spełniać swoje marzenia. Jak potoczy się ich związek z gwiazdami światowej sławy ?
  ZAPRASZAM :)
  http://they-dont-know-about-us-one-direction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 151. Prolog:
  Nie jestem przeciętną nastolatką. Bo czy przeciętna nastolatka jeździ wszędzie limuzynami, ma ochronę, guwernantkę i czy mieszka w pałacu? Nie.
  Od urodzenia byłam traktowana jak prawdziwa księżniczka. Życie miałam takie, gdyż moja rodzina była z arystokratycznego rodu Cavanaug. Podczas II Wojny Światowej straciliśmy dużą część naszego majątku. Na szczęście, mój ojciec - John spróbował uratować nasze kosztowności i po wielu latach spraw sądowych, udało mu się. W tamtym czasie założył też wiele firm. W skrócie – jesteśmy jedną z najbogatszych rodzin na świecie. W czasie studiowanie mojego ojca na uniwersytecie, którym oczywiście był Harvard, John spotkał kobietę o imieniu Kathrine, która po kilku latach została jego żoną, a niedługo później, po pewnej upojnej nocy, pojawiłam matką jego dzieci. Więc tak --pojawiłam się ja.
  Serdecznie zapraszam na:
  those-blue-eyes.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 152. Zayn - to nietypowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
  Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
  Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
  Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.

  ZAPRASZAM: Forever and Always
  ZWIASTUN: KLIK

  Jeżeli uważasz, że to opowiadanie jest jak setki innych, wejdź i się przekonaj, że ma głębsze przesłanie oraz porusza ważne problemy.
  Pomimo, że fabuła oklepana, to uwierzył/abyś, że znajdą się tam postacie z mitologii? :)
  Jeżeli chociaż troszkę cię zaciekawiłam - wpadnij, może Ci się spodoba x

  OdpowiedzUsuń
 153. Dru traci brata w wypadku samochodowym. Postanawia odnaleźć osobę, która ma serce jej brata
  http://searching-for-my-brothers-heart.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 154. The Dark years of my life

  "W odruchu chwili złapała, za parasolkę, leżącą na wersalce i skierowała się w stronę drzwi. Pełna przerażenia, zza ściany przyglądała się męskiej sylwetce ubranej w szarą bluzę i czarne jeansy. Z wzrostu był kilka razy wyższy od niej. Przełknęła ślinę w duchu modląc się, o spokój i cisze. Obserwowała nieznaną jej postać, która kręciła się po pokoju. Odwróciła się zza siebie. Wzrokiem spojrzała na mężczyznę. Jedyne co poczuła, to mocne uderzenie w głowę".

  ZWIASTUN : https://www.youtube.com/watch?v=mSSdSjpYofg
  LINK DO BLOGA: http://dark-years.blogspot.com/

  Liczę na komentarze. To naprawdę motywuje do pracy. Pozdrawiam xoxo


  Zapraszam do nowej zwiastunowni opowiadań. Zamówić można :
  -Zwiastuny
  -Epilogi
  -Reklamy blogów
  -Filmiki tematyczne
  Zapraszam !
  http://dodatkiumoniki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 155. Przepraszam za spam ale szukam czytelników . Może ta historia Cię zaciekawi :)
  Harry jest nastolatkiem o smutnej przeszłości która go w Sobie zamknęła. Louis jest psychologiem , który będzie chciał mu pomóc . Czy Harry otworzy się przed obcą osobą i jej zaufa ? Czy Louis będzie w stanie dotrzeć do Harre'go . I najważniejsze czy pomiędzy tą dwójką dojdzie do czegoś więcej niż tylko ofiarowania pomocy ?
  http://ostatniemarzenie.blogspot.com/ Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 156. A kiedy w końcu uda­je ci się za­kończyć pe­wien etap, his­to­rię z two­jego życia, wte­dy nag­le czu­jesz pus­tkę, pus­tkę tak og­romną, że sta­jesz się inną osobą ... nową ... z no­wymi doświad­cze­niami. Popełniany­mi błęda­mi ... czu­jesz, jak­by ktoś, poz­ba­wił Cię cze­goś ważne­go choć tak długo próbo­wałeś to zakończyć .
  Tak i tak właśnie się czuję . Parę lat temu przed tym całym powstaniem zespołu miałam świetne relacje z Niallem , ale gdy oznajmił , że przeprowadza się do Londynu , aby spróbować w tym przeklętym X-Factorze to ja po prostu przestałam. Przestałam wierzyć w to , że będzie tak jak zawsze. Gdy wyjechał to mieszkał w jakiejś norze , a teraz wielka willa , wielki pan , wielka gwiazda. Może ja też nie jestem bez winy no , ale ja to ja . Przez niego zmieniłam się ... stałam się tym kim teraz jestem stałam się bezuczuciową suką , ale kiedyś byłam inna miałam Christophera , z którym zerwałam , aby zacząć nowy etap , etap czegoś czego nie chciałam zaczynać , ale musiałam i zaczęłam teraz nie obchodzi mnie to czy jestem z kimś czy nie . Teraz ważne dla mnie jest to aby fani we mnie wierzyli aby wiedzieli , że jestem im oddana , że żyję tylko i wyłącznie dla nich . Dla nich chcę tego wszystkiego . Dla nich tworzę te piosenki które są całym moim życiem .
  Ale wiem , że w sercu jestem tą samą niską , miłą , kochającą i szczerą dziewczyną , która pragnie aby jej brat był przy niej aby jej nie zostawiał , żeby było jak dawniej , aby byli dla siebie jak przyjaciele , aby się wspierali ,choć razem ale osobno . Bo ja nie będę taka jak kiedyś nie wrócę do tej dziewczyny którą byłam przed odejściem Nialla . Ja ... idę przed siebie nie patrzę na to co jest z tyłu i pędzę przed siebie .

  ON : zaryzykujemy?
  ONA : tak zaryzykujemy
  ( Choć zaw­sze kiero­wała się głosem rozsądku. Tym ra­zem jed­nak nie poz­wo­liła mu dojść do głosu, chciał spraw­dzić jak to jest kiedy zaufa się ser­cu.)

  ONA za­ryzy­kowała, jest ob­rzyd­li­wie szczęśli­wa, czy to grzech?

  Nazywam się Dulce Horan , a to moja historia .

  Zapraszam na mojego bloga : http://fanfiction-lagrimas.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 157. opowiadanie o Niall'u Horan'ie -> http://teenage-dirtbag-baby-ff.blogspot.com/

  Wiecie jak to jest, że znajdujesz się w złym miejscu o niewłaściwej porze? Nigdy nie zapomnę tego dnia, dnia w którym wszystko się zaczęło. Przez przypadek otworzył się sam mój nowy rozdział w życiu, którego za cholerę nie chciałam. 17.05.2011 rok - straszna data, jest to dzień w którym wracałam do domu. Nigdy więcej tego nie zrobię! Może przejdę do konkretów, więc idąc niebezpieczną ulicą wracałam do domu zauważyłam jakiegoś mężczyznę, który za mną idzie już przez połowę drogi. Zaczęłam iść trochę szybszym tempem, ale on też przyspieszył, moja klatka piersiowa wyglądała jak oszalała. Podnosiła się szybko w dół i w górę. W pewnym momencie ten facet do mnie podbiegł, a ja nie zdążyłam już zareagować. Złapał mnie mocna za moje delikatne ręce, że aż syknęłam z bólu przechodzącego po moim całym ciele. Kilka sekund później podjechał czarny van i wysiadło z niego 3 facetów, nie widziałam ich twarzy tak samo jak tego pierwszego. Bardzo się przeraziłam, oni wymienili tylko spojrzenia i wepchnęli mnie do samochodu i ruszyliśmy. Jechaliśmy już sporo czasu i nie wiedziałam czy minęły już minuty lub godziny, albo minuty i godziny. Nie wiem, ale wiem, że strasznie się ich boję. Bałam się coś zrobić, a już tym bardziej się odezwać. Już wiedziałam, że tak szybko się z tond nie wydostanę. Weszła mi w tedy tylko jedna myśl, muszę być twarda, a przynajmniej taką udawać. A więc Chanel Nicole Black zapamiętaj sobie. Jutro nie ma już żadnych zasad!

  OdpowiedzUsuń
 158. Scarlett ma tylko 19 lat, a już przeżyła śmierć ojca. Oczywiście było to dla niej trudne, lecz musiała żyć dalej. Przeprowadza się do nowego miasto, idzie do szkoły i tam poznaje przyjaciela chłopaka, który już od roku jej szuka. W końcu poszukiwania zakończyły się pomyślnie dla Harry'ego. By się do niej zbliżyć, przebiera się za Marcela, kujona z innej szkoły. Tylko czeka na odpowiednią chwilę... Na jaką? Dlaczego jej przez tyle czasu szukał? Pytań jest milion, a odpowiedzi znajdziecie właśnie na blogu:
  http://disguise-fanfiction.blogspot.com/

  Mile widziane komentarze:)

  Pozdrawiam x

  OdpowiedzUsuń
 159. To historia o dziewiętnastoletniej Rebece Moult. Mówi wam coś to nazwisko. Tak. To siostra jednego z najgroźniejszych gangsterów na świecie. Sama jest trzecią najbardziej poszukiwaną osobą na stałym lądzie. Jej życie nie jest łatwe. W to wszystko zamieszany jest Niall Horan. Tych dwoje nie przepada za sobą. Potem okazuje się, że są w tym samym gangu. Ich dzień rozrozpoczyna się od wyzwisk i kończy na nich. Jednak czy pewne wydarzenia takie jak śmierć, porwanie lub prawda o rodzicach wstrząśnie dziewczyną? Kto jej pomoże, a kto zaszkodzi?
  Tego dowiesz się na moim blogu.
  they-see-me-rollin-niall.blogspot.com

  Proszę o komentarze :)

  OdpowiedzUsuń
 160. Życie Cassidy nie jest łatwe, problemy w szkole, śmierć brata, ale najgorszą rzeczą są jej rodzice-szefowie gangu Black i gangu Quiet. Cass musi podjąć decyzję, która może zmienić jej dotychczasowe życie. Czy sobie poradzi? Co się stanie kiedy w grę wejdzie prawdziwa miłość i przystojny brunet z lokami?
  http://you-know-my-name-no-my-story.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 161. To ja też przyspamię. Bo mogę. Mogę, prawda?
  Co prawda kategoria może się trochę nie zgadza, ale zakładka jest? Jest. No to dajemy:
  http://mon-wakaranai-yo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 162. Całe dotychczasowe życie Mileny ulega zmianie w przeciągu kliku godzin .
  W jednej chwili okazuje się , że żyła w kłamstwie . '
  Ludzie , którym najbardziej ufała , których kochała okazują się być całkiem obcy ,
  Nie jest to naciekawsza sytuacjia jeśli doda się do tego równierz problemy z policją , kuratora i możliwość trafienia do placówki wychowaczej .
  Jak sobie z tym poradzi Milena i jaką role w jej nowym życiu odegra 1D ?
  Tego dowiecie się czytając moje ff .
  http://marzenia-sa-po-to-aby-je-spelniac1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 163. Jest to historia dwóch osób z zupełnie innych światów.
  Na razie jest tylko prolog, ale mam nadzieję, że jednak ktoś wpadnie. :)
  http://youaremyhopesweetie.blogspot.com/
  Z góry dziękuję. x

  OdpowiedzUsuń
 164. Zapraszam na bloga pełnego nieporozumień, zagrożeń, emocji, miłości, seksu, przyjaźni, narkotyków!
  http://innocent-love-ff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 165. Serdecznie zapraszam na nowego bloga, na którym już pojawił się prolog. :)
  Link do strony: http://you-took-my-heart-bvb-fanfiction.blogspot.com/
  Link do zwiastunu: https://www.youtube.com/watch?v=u1k3i8yOIcY
  Walka o władzę na świecie, nie zostaje rozstrzygnięta. Panująca do tej pory piątka mężczyzn opada z sił, a ich odwieczny wróg - F.E.A.R., wręcz przeciwnie. Żadna ze stron nie zamierza jednak odpuścić. Wszechogarniający chaos staje się, coraz bardziej groźny, ale do czasu. Osiemnastoletnia Destiny - ulubienica samego Lucyfera, zostaje wysłana na ziemię by rozwiązać krwawy konflikt. Z rozkazu Pana Ciemności, udaje się na stronę dotychczasowych władców zwanych Wild Ones, którzy przyjmują ją z nieskrywaną radością. Istnieje jednak wyjątek. Andy Biersack podchodzi sceptycznie do upadłej anielicy i widocznie nie zamierza zmienić swojego zdania. Czas, ku zaskoczeniu wszystkich, powoduje, że Destiny oraz Prorok zaczynają odczuwać, dotąd nieznane sobie emocje. Co stanie się, kiedy Lucyfer, mający do tej pory nadzieję na wspólną przyszłość z podwładną, odkryje prawdę? Jak postąpi niedoświadczona anielica, gdy dojdzie do ostatecznej bitwy pomiędzy Wild Ones, a F.E.A.R.'em? Czy będzie miała w niej swój udział, tak jak planowano od początku?
  Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
 166. loveagainsttherules.blogspot.com/

  ON.Pierwszy wśród swej rasy, to ON wszystko zapoczątkował, to ON stworzył to miejsce. Miejsce, w którym wszystko się zaczęło. Pewnego dnia dowiedział się, że w jego szkole, szkole, która miała być miejscem pojednania wszystkich ras dochodzi do zamieszek. Postanowił, że przypilnuję, żeby ten budynek pozostał na zawsze, budynkiem pojednania dusz. Lecz jednego nie przewidział... Tego, że zapomniane przez niego już dawno uczucie powróci.....


  ONA. Dotychczas samotna, zawsze przezywana od tych INNYCH, w szkole pełnej magicznych stworzeń powinna się czuć dobrze, lecz piętno, którą ją oznaczono dawało się we znaki..Zbyt nieśmiała by się postawić. Pewnego dnia postanowiła coś zmienić. Zamieszkuje na wyspie. Wyspie jej nowego życia. Pewna obaw i niepewności wyruszyła by poznać siebie, a może się zakochać? Wszystko się zmieni ... w DOMU NOCY.

  OdpowiedzUsuń
 167. http://emptiness-zaynmalikff.blogspot.com/
  Dopiero zaczynam. Dziękuję bardzo za odwiedziny. :*

  OdpowiedzUsuń
 168. http://emptiness-zaynmalikff.blogspot.com/
  Dopiero zaczynam. Dziękuję bardzo za odwiedziny. :*

  OdpowiedzUsuń
 169. http://my-story-with-guitar.blogspot.com/
  Jeśli chcesz, wpadnij :P

  OdpowiedzUsuń
 170. Dziewczyna, która musi przez kilka miesięcy zamieszkać u brata Alex Payne. To siostra sławnego członka z boysbandu One Direction Liama. Przenosi się do innej szkoły w Los Angeles, gdzie chodzi jej najlepsza przyjaciółka Angel.Justin Bieber to zadziorny i pewny siebie chłopak, bożyszcze nastolatek. Pewnego dnia poznaje Alex jego życia obraca się o 180 stopni. Chłopak zakochuje się, ale czy uda mu się stłamsić tą nienawiść którą dziewczyna do niego żywi? Czy uda mu się roztopić lód w sercu Alex?///http://opowiadanie-o-jb-i-sel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 171. Spacerował ciemnymi ulicami Londynu, myśląc o niej. O ciemnowłosej dziewczynie, którą tak naprawdę nadal kochał i nigdy o niej nie zapomniał choć minęły już te pieprzone 2 lata. Myślał o niej co noc, co dzień. Łudząc się że ona żyje i że kiedyś wszystko znów będzie takie jak dawniej, idealne, że będzie miał ją przy swoim boku i nigdy więcej nie pozwoli jej odejść. Lecz tylko łudził się. Ona już nie żyła i nigdy nie powróci do niego ale nie chciał przyjąć tego do swojej wiadomości.
  Patrzył w rozgwieżdżone niebo takie jakie było tej samej nocy kiedy...//http://crazy-in-love-selena.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 172. https://www.youtube.com/channel/UC2xHzUlunyf9-kIlgQ9DcjA
  http://want-cant-must.blogspot.com/
  http://szablony-dreams.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 173. http://love-you-goodbye-ff-lt.blogspot.com/
  18 - letnia Lucy Swan zostaje potrącona przez sławnego piłkarza - Louisa Tomlinsona. Para nie pała do siebie sympatią - Lucy chcę zgłosić to na policje, a Louis staje na głowie, żeby dziewczyna nic nie mówiła. Kiedy tych dwoje bliżej się poznaje, coś ich do siebie ciągnie, niestety miłość nie jest dla nich wskazana. Jaką cenę będą musieli za to zapłacić? Czy Lucy postawi na swoim i zniszczy reputacje seksownego bruneta?

  OdpowiedzUsuń